РІШУЧА ПЕРЕМОГА КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ЗБІРНОЇ

8 червня у рамках 4 туру чемпіонату області з футболу команда «Локомотив» (м. Кролевець) зустрічалася з командою «СумДу» (м. Суми). Кролевчани, які у попередній  грі з глухівським «Велетнем» зазнали поразки, горіли бажанням реабілітуватись і уже з перших хвилин взялися атакувати ворота сумчан. Атаки були стрімкими й суперник відчайдушно захищався та на 10 хвилині – кутовий. М’яч нібито уже і був вибитий господарями з карного майданчика, але його підхоплює гравець «Локомотива» Олександр Бондаренко і з 32 метрів вколочує шкіряну кулю у ворота сумчан. Рахунок відкрито 1:0. Кролевчани не зупиняються і продовжують атакувати. Знову м’яч підхоплює Бондаренко і робить націлену передачу на нападника Вадима Півненка, який головою переправляє м’яч у ворота. Рахунок стає 2:0.
   Господарі намагалися переломити хід поєдинку, але кролевчани чітко захищалися і не дозволили сумчанам змінити рахунок.
   Чергову гру  «Локомотив» (м. Кролевець) проводить 15 червня у м. Ромни з місцевою командою «СМС».