Районна газета

УРОЧИСТО ЗУСТРІЧАЛИ ОЛІМПІЙСЬКУ НАДІЮ КРОЛЕВЕЧЧИНИ

10 червня на майданчику біля Кролевецької спеціалізованої школи № 3 представники влади району, учні, вчителі і, звичайно ж, батьки зустрічали переможців Всеукраїнського фізкультурно-спортивного масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя", який проходив з 1 по 7 червня  в міжнародному дитячому центрі  «Артек». Участь в якому взяли  27 команд з областей України та одна команда з міста Сочі, Російської Федерації.
   «На заході дітлахів привітали Міністр молоді та спорту України, перший віце-президент НОК Равіль Сафіуллін, Олімпійський чемпіон, віце-президент Національного олімпійського комітету Валерій Борзов. Ми мали нагоду не лише взяти участь у різноманітних конкурсах, вікторинах та естафетах, а й поспілкуватися із зірками Олімпійських ігор різних років: Олександром Усиком (бокс), Іриною Мерлені (вільна боротьба), Інною Осипенко-Радомською (веслування на байдарках), Юрієм Чебаном (веслування на каное), Олексієм Торохтієм (важка атлетика) та іншими, які є справжніми авторитетами у гравців нашої команди. Загалом, команда показала чудові результати, знову прогримівши на весь «Артек» та й на всю Україну», - поділився з присутніми тренер команди, вчитель фізичного виховання Анатолій Скиба.
   Другий рік поспіль команда Кролевецької спеціалізованої школи  № 3 отримує перемогу в Всеукраїнському конкурсі «Олімпійське лелеченя». У неофіційному командному заліку кролевчани посіли перше місце, на 22 бали опередивши команду з Миколаївської області, які вибороли друге місце. Перше місце у «лелеченят» в Олімпійській вікторині, третє - в артболі, та два четвертих  - в естафеті та презентації команди.  Своєю презентацією дітлахи поділилися  на майданчику в рідній школі з тими, хто прийшов їх поздоровити з перемогою.
   «Зараз ми знаємо, що відчувають Олімпійські чемпіони, коли здобувають перемогу. Ми будемо прагнути і все робити для того, щоб ними стати чи хоча б призерами Олімпійських ігор», - вже досить добре орієнтуючись в Олімпійській ієрархії, поділилися учасники Кролевецької команди.
   Зі словами щирої вдячності, із побажаннями досягнути вершини «Олімпу», бути наполегливими та відповідальними, здоровими та щасливими звернулися до дітлахів перший заступник голови Кролевецької районної державної адміністрації Валентина Тищенко, заступник голови Кролевецької районної ради Сергій Побивайло, начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віктор Дісковський, начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Микола Безверхий,  директор СШ№3 Світлана Оникієнко. Привітавши переможців, вони також щиро дякували тренерам і батькам. Всім, хто був причетний до підготовки «Олімпійських лелеченят».

>