Районна газета

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ВИКОНУЄТЬСЯ ДОРУЧЕННЯ ГЛАВИ ДЕРЖАВИ ЩОДО РОЗВИТКУ СПОРТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

   Голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Шприндель разом з начальником відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Миколою Безверхим відвідали спортивний майданчик в Дубовицькій ЗОШ, де незабаром розпочнеться будівництво футбольного поля зі штучним покриттям.
   «Наразі відбулися перемовини з місцевими підприємцями, щодо їх дольової участі  у побудові на території  Дубовицької школи сучасного футбольного поля. Дубовицький сільський голова Світлана Луцишин разом з депутатським корпусом вивчають дане питання і за кілька днів роботи по встановленню футбольного поля розпочнуться», - поінформував голова Кролевецької райдержадміністрації Олег Шприндель.
   Як і передбачається у пілотному для України проекті розвитку дитячо-юнацького футболу, що реалізується на Сумщині і підтриманий Президентом України В.Ф. Януковичем, джерелами його фінансування стануть державний, обласний і місцевий бюджети, соціально відповідальний бізнес та спонсори.
   Нагадаємо, що Програма, ініційована головою Сумської обласної державної адміністрації Ю. П. Чмирем, розрахована на 2012-2015 роки і спрямована на забезпечення можливостей для кожної дитини отримати відкритий доступ до занять футболом, кваліфіковану допомогу тренера, можливість реалізувати себе в професійних футбольних клубах. Тож, Кролевеччина не стоїть осторонь, а активно долучається до розвитку футбольної справи.