КРОЛЕВЕЦЬКИЙ «ЛОКОМОТИВ» ЗУСТРІВСЯ З КОМАНДОЮ «СМС» МІСТА РОМНИ

15 червня, у рамках 5 туру чемпіонату області з футболу команда «Локомотив» (м. Кролевець) проводила гру  з командою «СМС» з м. Ромни. Кролевчани впевнено розпочали зустріч і до 10 хвилини вже вели в рахунку 1 : 0, гол забив Півненко Вадим. Але  трапилась прикра помилка наприкінці першого тайму, і господарям вдається зрівняти рахунок 1:1.
   У другому таймі гра проходила на зустрічних курсах і м’яч міг влетіти, як в одні,  так і  в другі ворота. Проте  цього не трапилося. Отже, кінцевий результат 1:1, який дозволив нашому «Локомотиву»  залишитися на третій позиції турнірної таблиці чемпіонату області з футболу.
   Чергову гру  «Локомотив» (м. Кролевець) проводить 22 червня у м. Конотоп з місцевою командою «Шахтар».