КРОЛЕВЕЦЬКИЙ «ЛОКОМОТИВ» ЗУСТРІВСЯ З ОХТИРСЬКОЮ "ОНПР-УКРНАФТА"

13 липня Кролевецький «Локомотив» приймав у себе вдома Охтирську «ОНПР-Укрнафту», яка посідала в турнірній таблиці чемпіонату області з футболу друге місце.
   Про важливість результату для обох команд засвідчили подальші події, які відбулися на футбольному полі та за його межами. З перших же хвилин, гра набула гостроатакуючого характеру і тримала глядачів у напрузі до останньої хвилини. Перший головий момент на 8 хвилині зустрічі створюють господарі, м’яч на лінії штрафного майданчика суперника отримує Ілля Пустовойт, пробиває, і м’яч потрапляє у руку суперника – пенальті, але свисток судді мовчить і тут же слідує контрвипад охтирчан і нападник суперників виходить один на один з воротарем господарів, який сміливо кидається йому у ноги і рятує ворота.
   Не пройшло і двох хвилин, як гості порушують правила гри у своєму штрафному майданчику і заробляють пенальті, до м’яча підходить кращий бомбардир кролевчан Вадим Півненко ( 9 забитих м’ячів ) і … пробиває мимо. Гра трохи заспокоїлася, але кожна із команд розуміє, що щастя необхідно шукати у чужих воріт. І в цей момент більше поталанило господарям, оскільки на 30 хвилині зустрічі знову помилка центральних захисників, привела до виходу один на один нападника охтирчан Євгена Петракова з нашим воротарем Денисом Мачуліним, який і в цьому моменті зіграв надійно. Перший тай закінчився з рахунком 0 : 0.
   Коли розпочався другий тайм всі хто був на стадіоні, а цього разу гра зібрала найбільшу кількість глядачів, більше 450 чоловік, зрозуміли, що їх чекає ще більш захоплююче дійство. Кролевчани ввімкнули швидкості і гол не забарився. На 60 хвилині зустрічі слідує стрімка атака, м’яч у вільній зоні приймає Вадим Півнеко, прокидає собі на хід і сильно із-за меж штрафного майданчика пробиває. М’яч, облизавши стійку воріт, затріпотів у сітці, стадіон вибухнув від захоплення, скандуючи: «Молодці!, Молодці!». 1 : 0 господарі повели в рахунку. Але гості не бажали здаватися і досить швидко на 67 хвилині гри зрівнюють рахунок, гол забиває Ігор Єрмак. Останні хвилини зустрічі стали для обох команд драматичними. 85 хвилина - суддя за умисний удар ліктем захисника кролевчан видаляє з поля півзахисника охтирчан. Гості продовжують атакувати і виконують послідовно два штрафних удари, після останнього із них, м’яч потрапляє у штрафний майданчик господарів. Першим на м’ячі опиняється наш захисник, але у боротьбі із нападником гостей вони падають, суддя вказує на 11 метрову відмітку, іде 89 хвилина зустрічі. Господарі доказують головному судді про несправедливість призначення пенальті і після перемовин із боковим арбітром головний арбітр матчу відміняє своє рішення. В цей час гості не стрималися і тренер команди охтирчан Олександр Сікун разом з капітаном команди Русланом Табачуном накинулися на суддів і почали їх штовхати та погрожувати. Суддя показує їм червоні картки і після того, як охтирчани не можуть вгамуватися, приймає рішення про припинення гри. Таким чином гра була не дограна. Отже кінцеве рішення про результат гри та санкції щодо поведінки учасників змагань будуть прийматися бюром федерації футболу Сумщини.