Районна газета

КРОЛЕВЕЦЬКИЙ "ЛОКОМОТИВ" ЗНОВУ ПЕРЕМІГ СУМСЬКУ "БАРСУ"

   27 липня Кролевецький «Локомотив» у ¼ фіналу Кубку області з футболу приймав у себе вдома Сумську «Барсу», яку у першому турі чемпіонату області з футболу обіграв з рахунком 4:2.
   Відвідав вирішальний матч і активний вболівальник "Локомотива" - голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Шприндель й інші посадові особи. Загалом на футбольний поєдинок прийшло подивитися більше п'ятисот глядачів.
   Гості приїхали до Кролевця у своєму оптимальному складі за перемогою, про що свідчила впевненість, з якою вони розпочали гру. Дана гра повинна була визначити переможця, який і продовжить подальшу боротьбу за Кубок.
   З перших же хвилин зустрічі стало зрозуміло, що гра буде видовищною, жорсткою і кожен буде розраховувати на помилку суперника. Господарі, незважаючи на щільну опіку, все ж створили декілька небезпечних моментів біля воріт сумчан, але вразити ворота гостей у першому таймі не змогли.
   У другому таймі тренер кролевчан Сергій Щастливий зробив заміни і вніс певні корективи у гру команди. Гра "Локомотиву" стала гострішою, вони почали активно пресингувати гостей та насідати на їх ворота і в одній із атак, в середині тайму, Дмитру Гавришу вдається спрямувати м’яч у ворота сумчан.
   Гості, провівши декілька замін, намагались переломити хід поєдинку, але захист та воротар кролевчан діяли безпомилково. Таким чином кінцевий результат зустрічі 1 : 0, який вивів Кролевецький «Локомотив» у наступне коло змагань.
   До речі, цього ж дня у м. Суми місцевий «Спартак – Сумбуд» у напруженій боротьбі переміг Конотопський «Шахтар» з рахунком 1:0.