Районна газета

РАЙОННІ СІЛЬСЬКІ СПОРТИВНІ ІГРИ

17 лютого 2019 року у спортивному залі Кролевецької дитячо-юнацької спортивної школи (районний будинок культури) відбулась командна першість району з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 12 команд з  Обтівської, Алтинівської, Дубовицької та Тулиголівської сільських рад.

Змагання проводилися у два етапи за круговою системою, спортсмени на першому етапі були розподілені на 3 підгрупи, з яких дві кращі команди потрапляли до фінальної групи, треті-четверті місця грали за 7 – 12 місця.

У рамках цих змагань визначались також загальнокомандні місця у залік районних сільських спортивних ігор 2019 року.

Переможцем командної першості району з настільного тенісу 2019 року стала команда з села Дубовичі у складі Прокудіна Руслан і Єрмоленка Олега, другою була також команда з села Дубовичі у складі Гурби Євгена і Петаха Володимира, третьою – команда з села Тулиголове у складі Іллєнка Олександра та Роздорожного Андрія.

У загальнокомандному заліку перше місце виборола команда Дубовицької сільської ради, другою стала - команда Тулиголівської сільської ради, третьою – команда Обтівської сільської ради.

Команда - переможець та команди-призери змагань були нагороджені медалями та грамотами, команди у загальнокомандному заліку були нагороджені  грамотами, команді-переможниці був вручений кубок від сектору молоді і спорту Кролевецької районної державної адміністрації.