КРОЛЕВЕЦЬКИЙ «ЛОКОМОТИВ» - ДРУГИЙ В ТУРНІРНІЙ ТАБЛИЦІ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ

17 серпня грою на виїзді у м. Суми з Охтирською «ОНПР-Укрнафта» розпочав свої ігри другого кола Кролевецький «Локомотив». Для кролевчан, які на три очки відставали від своїх суперників по турнірній таблиці чемпіонату, гра мала важливе значення, оскільки перед командою поставлене завдання закріпитись в трійці призерів змагань.
   Розуміючи важливість гри, гравці команди «Локомотив» (Кролевець) не підвели ні своїх вболівальників, ні керівництво команди. Забивши два голи у ворота суперників (Півненко Вадим - 61 хв., Долбін Сергій - 76 хв.), кролевчани обіграли своїх опонентів і випередили їх у турнірній таблиці, посівши другу сходинку. Нажаль, і конкуренти у цьому турі не поступились. Конотопський «Шахтар» обіграв удома сумську «Барсу» з рахунком 1 : 0. Гра «СумДУ» м. Суми з командою Глухівського «Велетня» після першого тайму 0 : 0, була перервана через тренування вихованців ФЦ «Барса». Кінцевий результат матчу буде затверджений федерацією футболу Сумщини.