КРОЛЕВЕЦЬКИЙ «ЛОКОМОТИВ» ВИПРАВДАВ СПОДІВАННЯ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ

Наразі, в Кролевці найгарячіша тема літа – участь Кролевецької збірної команди «Локомотив» в чемпіонаті Сумської області з футболу. Останні кілька зустрічей наших гравців з суперниками хоч і вселяли надію на вихід футболістів в трійку кращих в області, проте були й сумніви, адже неоднозначними виявилися виїзні матчі з Сумською командою «СМС» та Конотопським «Шахтарем». Проте, футболісти все ж виправдали сподівання своїх вболівальників…
   29 червня, на своєму полі – центральному стадіоні міста Кролевець, «Локомотив» зустрівся з командою «Спартак-Сумбуд» (м. Суми). У першому таймі здавалося, що кролевчани таки «дадуть маху» і програють своїм суперникам, адже рахунок тримався 0:1 і ніяк не вдавалося його змінити. Проте на 54 хвилині матчу, в другому таймі, Вадим Півненко, дав надію на перемогу, зрівнявши рахунок. Й далі наші футболісти взяли ініціативу, і на 63 хвилині Максим Стадник вивів кролевчан вперед. Кінцевий результат гри встановив, той же Вадим Півненко – забивши черговий гол у ворота суперника. 3:1 – кролевчани перемогли!
   «Це просто супер! Наші молодці! Ефектна, захоплююча гра. Чудовий результат», - висловив свою думку, переповнений емоціями та радістю від перемоги, голова Кролевецької райдержадміністрації Олег Шприндель.
   Це суттєва перемога наших гравців, проте на них чекають й інші матчі, бо чемпіонат області триває. Наступна гра відбудеться 6 липня на центральному стадіоні міста Кролевець із командою сумчан «Серж».