КРОЛЕВЕЦЬКИЙ «ЛОКОМОТИВ» ЗАВЕРШИВ СВОЮ БОРОТЬБУ ЗА КУБОК ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

10 серпня відбувся матч-відповідь ½ фіналу Кубку області з футболу. Кролевецький «Локомотив» приймав на своєму полі сумський «Спартак-Сумбуд».
   Розуміючи необхідність перемогти суперника з різницею у два м’ячі, господарі з перших хвилин захопили ініціативу і уже до 20 хвилини повели у рахунку 2:0, голи забили Сергій Долбін (10 хв.) та Сергій Зикунов (19 хв.). Після цього уже сумчани стали більше володіти м’ячем, але господарі впевнено захищалися і не дозволяли супернику у першому таймі створити жодного голового моменту у своїх воріт.
   Початок другого тайму мало чим відрізнявся від кінцівки першого, господарі контролювали ситуацію, гравці «Спартака - Сумбуд» намагалися змінити хід поєдинку. Але у середині другого тайму стало відчуватись, що господарі «підсіли» і не в змозі щось вигадати у воріт суперника, при цьому сумчани, провівши декілька замін, «освіжили» гру і виглядали більш активнішими, що і призвело, на 75 хвилині, до голу у ворота кролевчан. Помилка центральних захисників «Локомотива» і нападник гостей, вийшовши один на один з воротарем кролевчан, легко його переграв, перекинувши м’яча через нього у дальній кут воріт. Рахунок став 2:1 на користь господарів, який повністю влаштовував сумчан. Всі намагання гравців «Локомотива» змінити рахунок, успіху не принесли. Таким чином до фіналу Кубку області, який буде проводитись 24 серпня пробився сумський «Спартака-Сумбуд», перемігши кролевчан за сумою двох зустрічей з рахунком 5:4.
   Другим фіналістом Кубку області став глухівський «Велетень», який і у повторному матчі, зумів переграти ФК «Тростянець» з рахунком 1:0.