СУМЧАНИ ПРОГРАЛИ КРОЛЕВЕЦЬКОМУ«ЛОКОМОТИВУ» З РОЗГРОМНИМ РАХУНКОМ

6 липня, в черговому матчі чемпіонату Сумської області з футболу Кролевецький «Локомотив» зустрівся з Сумською командою «Серж» на центральному стадіоні Кролевця. Вболівати за нашу команду прийшли на стадіон любителі футболу всіх вікових категорій. Завітав на матч і керівник апарату Кролевецької РДА Олег Халецький
   Спекотна погода, цього дня, не завадила футболістам показати гарну гру. Пристрасті кипіли біля воріт суперника кролевчан протягом всього матчу. По завершенні першого тайму сумчани програвали 6:0. У другому таймі вони все ж перехитрили захист «Локомотива» і зуміли забити один м’яч у наші ворота, проте про перемогу чи хоча б нічию вже не йшлося.
   11:1 – з таким кінцевим результатом завершилася зустріч «Локомотива» з «Сержем». У турнірній таблиці кролевчани залишаються на третьому місці – в трійці переможців. 13 липня в Кролевці відбудеться наступна гра «Локомотива» з Охтирською «ОНПР-Укрнафта» і далі невеличка перерва до ігор ІІ туру Чемпіонату області з футболу.