Районна газета

НІ - КОРУПЦІЇ НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ

18 жовтня  в Кролевецькій районній державній адміністрації  відбувся виїзний  постійно діючий семінар   для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування району на тему: «Запобігання  і протидія  корупції в органах державної  влади  та місцевого самоврядування», ініційований Державним  закладом  післядипломної освіти «Сумський центр  перепідготовки та підвищення  кваліфікації  працівників  органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних  підприємств, установ, організацій»

ПРЕЗИДЕНТ ОЧІКУЄ ВІД ПАРЛАМЕНТУ РІШЕННЯ ПРО СКАСУВАННЯ ДЕПУТАТСЬКОЇ НЕДОТОРКАННОСТІ ТА ПРОПОЗИЦІЙ ДО ЗАКОНОПРОЕКТУ ПРО АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД

Глава держави Петро ПОРОШЕНКО подав до Парламенту законопроект змін до Конституції, який абсолютно чітко передбачає скасування депутатської недоторканності, і очікує на його прийняття

За словами Президента, перший етап вже зроблено – ліквідовано суддівську недоторканність у форматі судової реформи, яка була впроваджена за його ініціативою. «Вісім тисяч носіїв недоторканності вже її не мають. Залишилось близько 450 осіб», – зазначив він.

МЕДИЧНА РЕФОРМА: ЛІКАРІ ОТРИМУВАТИМУТЬ ГІДНУ ОПЛАТУ, ЛЮДИНА – ЯКІСНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ

Необхідність реформування медичної галузі наразі назріла в українському суспільстві. Тому Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Що ж потрібно жителям Сумщини знати про цю реформу?

Уже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

«БАРВИ ЖИТТЯ» – СВЯТО ТВОРЧОСТІ, ТАЛАНТУ ТА ДИТЯЧОЇ ЩИРОСТІ

У Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва відбувся регіональний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя». Життєлюбність, активність і віра у власні сили – ось, що протиставляють учасники цієї події своїм обмеженим фізичним можливостям

«Свято творчості вже вкотре підтвердило істину: фізичні можливості обмежені, але талант – безмежний, бо його джерелом є щире серце, у якому живе яскрава зоря надії» – звернулася до присутніх у залі заступник начальника управління – начальник відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Раїса ГРИЦАЄНКО.

НА ДОПОМОГУ ГРОМАДАМ У ФОРМУВАННІ БЮДЖЕТІВ – «ШПАРГАЛКА» ВІД ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ РЕФОРМ

Триває робота органів місцевого самоврядування з формування та складання проектів місцевих бюджетів на 2018 рік. Крім своєчасності підготовки фінансових документів, вкрай важливо, щоб вони були сформовані якісно з дотриманням усіма учасниками бюджетного процесу норм відповідного законодавства

Оскільки чимало об’єднаних територіальних громад є певними новачками у бюджетному процесі, Мінрегіон та Центральний офіс реформ надають їм експертну підтримку.