Районна газета

КРОЛЕВЕЧЧИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

18 травня 2017 року у Кролевці відбувся традиційний флешмоб, присвячений Дню вишиванки. Площа Миру, на якій зображена карта України, і яку обрамляють синьо-жовті прапори, вмістила кілька сотень учнів з кролевецьких шкіл святково одягнених у вишиванки.

СУМЩИНА ЗБІЛЬШУЄ ЕКСПОРТ ПРОДУКЦІЇ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ДО РІЗНИХ КРАЇН СВІТУ

За січень-лютий 2017 року експорт продукції рослинного походження Сумщини до кран ЄС становить 10,1 млн. дол. США, що майже у три рази більше ніж за відповідний період 2016 року

Як повідомив виконуючий обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Петро ТУРЧИН, у 2016 році експорт продукції рослинного походження Сумської області становив 30,3 млн. дол. США (20% у загальній товарній структурі зовнішньої торгівлі), в тому числі зернові культури – 18,6 млн. дол. США (12,2% у товарній структурі).

ДІТИ – ЦЕ ЩАСТЯ, А БЛИЗНЮКИ – ПОДВІЙНЕ ЩАСТЯ

Микола КЛОЧКО привітав учасників  Параду близнюків та двійнят, присвяченого до Дня сімї та Дня матері

«Діти – це справжнє щастя, а близнюки – це подвійне щастя, що є подарунком від Бога на добро і благополуччя. Мені дуже приємно, що ви не приховуєте своєї радості і готові поділитися нею з усіма», – зазначив у своєму виступі очільник Сумщини.

Захід, організований за ініціативи Сумського обласного благодійного фонду «Милосердя», зібрав на площі Незалежності у Сумах родини, які виховують близнят, двійнят і навіть трійнят.

УВАГА! СЕМІНАР!

З метою інформування операторів ринку харчових продуктів та надання роз’яснень норм нового харчового законодавства  в приміщені залу засідань Кролевецької районної державної адміністрації 22.05.2017 року  відбудеться семінар навчання.

 

БЕЗ НАУКОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ СЬОГОДНІ НЕМОЖЛИВИЙ УСПІШНИЙ РОЗВИТОК ДЕРЖАВИ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО привітав наукову спільноту Сумщини з професійним святом – Днем науки

Як наголосив очільник Сумщини, без наукового потенціалу сьогодні неможливий успішний розвиток країни. У  своєму виступі він відзначив величезне прагнення сумських студентів, викладачів, науковців застосовувати інноваційні підходи до вирішення актуальних проблем сьогодення. Існуючий науковий потенціал вищих навчальних закладів Сумщини нині дозволяє на високому рівні виконувати широкий спектр науково-технічних робіт, сприяти технологічному оновленню та розвитку виробництва.