Районна газета

ВНЕСЕНІ ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ» В ЧАСТИНІ РОЗШИРЕННЯ КОЛА ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА БЕЗОПЛАТНУ ВТОРИННУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

Метою зазначених законодавчих новел є посилення соціальних гарантій шляхом розширення кола осіб, які мають право на гарантовану державою безоплатну вторинну правову допомогу (захист; представництво інтересів осіб у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення процесуальних документів).

Насамперед, йдеться про внутрішньо переміщених осіб та осіб, які до сьогодні лише претендували на отримання такого статусу та відтепер матимуть змогу скористатися усіма видами правових послуг.

ПЕРЕМОЖЦЕМ «РІЗДВЯНИХ ЗУСТРІЧЕЙ» СТАЛА «СУМЧАНКА»

Гордість Сумщини з індорхокею вкотре виправдала очікування вболівальників, зайнявши перше місце на Міжнародних змаганнях, що нещодавно проходили на Сумщині

За словами заступника голови облдержадміністрації Миколи ПОДОПРИГОРИ, турнір з індорхокею повернувся після майже трирічної перерви. Він має нову назву – «Різдвяні зустрічі» – і гарні перспективи.

«КОРПУС МИРУ» СТВОРЮЄ ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ОТГ

Американська організація пропонує надати безоплатну допомогу об’єднаним територіальним громадам у впровадженні реформ децентралізації

Корпус миру готовий делегувати фахівця, який допоможе оцінити потреби громади, організаційну спроможність органів місцевого самоврядування чи громадських організацій, допоможе зі стратегічним плануванням, надасть поради щодо покращення врядування, внутрішнього управління, проектної роботи, сталого розвитку тощо.

ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ЩОДО ВИПЛАТИ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ БУДУТЬ МОНІТОРИТИ МІЖВІДОМЧІ ГРУПИ В КОЖНІЙ ОБЛАСТІ

Павло РОЗЕНКО доручив негайно реагувати на скарги щодо невиконання рішень Уряду про підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень

У кожній області повинна бути створена міжвідомча робоча група для моніторингу ситуації із виконання рішення Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 грн та миттєвого реагування на скарги громадян щодо порушення керівниками підприємств їхніх трудових прав.

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дорогі жителі Кролевеччини та гості!

Щиро і сердечно вітаю вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – Різдвом Христовим!

Нехай Різдво буде радісним, кожна родина збереться разом, за одним столом біля ялинки і в благополуччі, в мирі славить Добру Новину.