Районна газета

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕГА КУЧЕРЯВОГО ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Шановні жителі Кролевеччини!

28  червня ми відзначаємо головне державне свято - День Конституції України!

День Конституції України - історична дата в календарі, яка навіки закарбувала волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Правові гарантії, закладені в Основному Законі, є стимулом для плідної, натхненної праці на благо добробуту та процвітання нашої держави, заради миру й щастя у спільному домі.

У ЩАСЛИВУ ПУТЬ, МОЛОДІ ПЕДАГОГИ!

27 червня у спортивному комплексі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся випуск студентів факультету педагогіки і психології. У цьому році дипломи про вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст» отримали 50 випускників денної та заочної форми навчання; за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» - 84 випускники денної та заочної форми навчання.

З вітальним словом до майбутніх вчителів звернулися: помічник ректора Володимир ЛЮБИВИЙ, голова Кролевецької районної державної адміністрації ОЛЕГ КУЧЕРЯВИЙ, декан факультету педагогіки і психології Людмила ЦЮКАЛО.

КРОЛЕВЧАНИ ЗАЧАРОВАНІ КРАЇНОЮ ВРАНІШНЬОГО СОНЦЯ

27 червня в центральній районній бібліотеці  за участі керівництва району, широкої громадськості в рамках Року Японії  в  Україні відбулась презентація  фотовиставки на тему:«Японія, країна, де сходить сонце»

Спершу  голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег КУЧЕРЯВИЙ привітав всіх присутніх з 21-ю річницею Конституції України.

ПОДБАЙТЕ ПРО ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ ПІД ЧАС ЖНИВ

За словами начальника  Кролевецькогом районного сектору управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Михайла ШКАРУПИ, на сьогодні всі 15 сільських протипожежних формувань знаходяться у бойовій готовності.

Проте ще слід в стислі строки  уникнути окремих порушень. Серед яких несправність систем протипожежного захисту, блискавкозахисту, протипожежного водопостачання, відсутність первинних засобів пожежогасіння.

ДЛЯ АГРАРІЇВ КРОЛЕВЕЧЧИНИ ВІДПОВІДАЛЬНА ПОРА

 26 червня на апаратній нараді в Кролевецькій районній державній адміністрації йшлося «Про хід підготовки сільгосппідприємств району до збирання врожаю сільськогосподарських культур 2017 року».

З інформацію з даного питання виступила начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентина КРАСНИЦЬКА.