Районна газета

КРОЛЕВЧАНИ ВШАНУВАЛИ ЗЕМЛЯКІВ - ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

14 грудня на Кролевеччині відбуваються пам’ятні заходи, приурочені Дню  вшанування  ліквідаторів  аварії на ЧАЕС

Цього дня об 11 годині біля пам’ятного знаку на честь учасників ліквідації  аварії  на ЧАЕС, уродженців Кролевеччини, в райцентрі зібралися представники влади, депутатського корпусу, чорнобильці та члени їх сімей, громадськість міста, аби віддати всі почесті  людям, котрі закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС.

ВОНИ – НАШІ ГЕРОЇ. ВОНИ – ЛІКВІДАТОРИ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Представники громадськості та обласної влади на чолі з керівником апарату облдержадміністрації Дмитром ЖИВИЦЬКИМ вшанувала пам’ять загиблих ліквідаторів ЧАЕС та подякувала усім, хто приборкував атомну стихію

«Сьогодні ми вшановуємо тих людей, які захистили нас ціною власного здоров’я і життя від наслідків тієї страшної аварії, які намагалися зробити так, щоб їх відчули якомога менше людей. Багатьох жертв серед мирного населення та ліквідаторів можна було б запобігти, якби людям своєчасно розповіли про загрози. Тому ми не маємо права забувати про ту трагедію», – зазначив Дмитро Живицький.

«ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО ЗАПОРУКОЮ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ, ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ ЧОРНОБИЛЕМ, Й НАДАЛІ БУДУТЬ МІЖНАРОДНА СОЛІДАРНІСТЬ І ЗЛАГОДЖЕНА ПРАЦЯ ЗАРАДИ БЕЗПЕЧНОГО МАЙБУТНЬОГО ПРИЙДЕШНІХ ПОКОЛІНЬ»

Звернення Президента України до українського народу у зв’язку з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні з глибокою шаною схиляємося перед ліквідаторами аварії на Чорнобильській атомній електростанції, вклоняємося світлій пам’яті героїв, які врятували українську землю та, без перебільшення, увесь світ від поширення радіаційної загрози.

ОБЛАШТУВАННЯ ВУЗЛІВ ОБЛІКУ ГАЗУ У ЗАКЛАДАХ БЮДЖЕТНОЇ СФЕРИ МОЖУТЬ ВІДТЕРМІНОВУВАТИ ОБГРУНТОВАНО

Про це йшлося на нараді під головуванням керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО щодо встановлення дистанційних засобів обліку газу в установах соцсфери

Одним із найгостріших питань, яке гальмує процес запровадження обліку газу у закладах бюджетної сфери, присутні назвали проблему із придбанням засобів дистанційної передачі даних, а саме модемів, оскільки підприємство-виробник не встигає водночас задовольняти попит усіх  замовників. Тож, представники ПАТ «Сумигаз» запевнили, що у разі  достатнього обґрунтування,  можливе відтермінування встановлення модемів.

МИ ПОВИННІ ЗДІЙСНЮВАТИ БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ НА УСІХ РІВНЯХ ВЛАДИ

Про це говорили на засіданні комісії з оцінки корупційних ризиків в діяльності обласної влади

«Виявлення корупційних ризиків наразі надзвичайно важливе та актуальне питання. Саме тому на Сумщині вже майже рік діє Антикорупційна програма. І нам потрібно віднестись до цього з усією відповідальністю та виявляти корупційні ризики в діяльності органів виконавчої влади не поверхнево, а розбираючись з самого початку», – звернув увагу керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.