Районна газета

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕГА КУЧЕРЯВОГО З НАГОДИ СВЯТА ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дорогі учні та  вчителі Кролевеччини!

25 травня – свято Останнього дзвоника, яке сповіщає про завершення навчального року, подолання ще однієї сходинки  в освоєнні знань. Тож недарма цього дня кожного з нас переповнюють незабутні почуття. 170 випускникам Кролевеччини передзвін останнього дзвоника відкриває нову життєву стежину. Нехай же вона буде завжди осяяна сонцем.

НА СУМЩИНІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ НАУКИ

Свято супроводжувалося Фестивалем науки, де провідні освітні заклади Сумщини представили свої наукові розробки і напрацювання, поділилися досвідом і дізналися нового, вшанували видатних вчених і познайомилися з молодими науковцями

Багато зацікавлених осіб зібрала навколо себе модель сонячної панелі, яку представив один із провідних університетів Сумщини – альтернативні джерела енергетики нині обговорює весь світ. На переконання молодих вчених, навіть ті країни, які займаються традиційними джерелами, все більше схиляються до альтернативних, бо вони є екологічно чистими і відновлюваними, а у майбутньому Україна сама зможе забезпечити виробництво сонячних панелей.

В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ САЙТ, ДЕ ЗІБРАНА ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ

Стартувала інформаційна кампанія «Євроінтеграція: сила можливостей», яка ініційована Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції і реалізована за допомоги проекту ЄС Association4U

Мета проекту − підвищити рівень свідомої підтримки європейського курсу країни та обізнаності українців про те, якими перевагами цього курсу вони можуть скористатися.

АГРАРІЇ КРОЛЕВЕЧЧИНИ ЗАВЕРШУЮТЬ ВЕСНЯНУ ПОСІВНУ КАМПАНІЮ

За інформацією начальника відділу агропромислового розвитку Кролевецької районної державної адміністрації Валентини КРАСНИЦЬКОЇ станом на 24 травня сільгосппідприємствами району ярі культури посіяні на площі  25472 га, що становить 93% до прогнозу.   

Ранні зернові та зернобобові культури посіяно на площі 1199 га (160% до прогнозу); кукурудза на зерно 14350 га, соняшник – 7375 га, соя - 2214 га.

РЕКТОР ВОЛОДИМИР ПОНОМАРЕНКО-ЛАУРЕАТ ДЕРЖАВНОЇ ПРЕМІЇ УКРАЇНИ

Сину Почесного громадянина Кролевеччини Степана Сергійовича Пономаренка – Володимиру Степановичу Пономаренку Указом Президента України від 19 травня 2018 року № 138/2018 «Про присудження Державних премій  України в галузі  науки і техніки 2017 року» за роботу  «Інституційна трансформація  фінансово - економічної системи  України в умовах  глобалізації» присуджена Державна премія України в галузі науки і техніки