Районна газета

І ЩЕ РАЗ ПРО ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ

З настанням весни громадяни активно розпочинають прибирати власні присадибні ділянки, спалювати залишки сухостою та сміття біля власних помешкань. Проте, за таких умов вогонь може швидко перекинутися на житло та спричинити масштабну пожежу.

Так, впродовж 2016 року на території Кролевецького району виникло 42 пожежі, на яких загинуло 2 особи та 3 особи травмовано.  В 2017 році - 12 пожеж, 1 людина загинула, 3 травмовано, в тому числі під час випалювання громадянами району сухої рослиності сталося 4 пожежі, внаслідок яких 1 особа травмована та знищено 3 приватних господарських споруди. Збитки від цих пожеж склали близько 30,0 тис.гривень.

СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР: 5 РОКІВ ДІАЛОГУ ВЛАДИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Як повідомив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, протягом 5 років спеціалістами установи було опрацьовано 27234 звернення жителів Сумської області

«Сумський обласний контактний центр, п’ятиріччя якого ми наразі відзначаємо, дуже важливий для комунікації громади області з владою, – зазначив керівник апарату облдержадміністрації. – Центр працює кожного робочого дня. На безкоштовні номери телефону 66-33-77, 0-800-301-501 або мережею Інтернет жителі Сумщини можуть з будь-якої точки області звернутися зі своїм запитанням і обов’язково отримають на нього  відповідь у найкоротші терміни».

СТВОРЕННЯ РАДІО ГРОМАД – ПЕРСПЕКТИВА ДЛЯ СУМЩИНИ

На Сумщині на базі обласного радіо пройшов семінар-практикум «Малопотужне мовлення: технічні питання та створення контенту»

Представники міст, районів і об’єднаних територіальних громад ознайомилися з організацією роботи радіостудії, матеріально-технічним забезпеченням та поширенням контенту.

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ наголосив, що Сумщині як прикордонному регіону надзвичайно важливо протидіяти інформаційній експансії з боку Російської Федерації. Він зазначив, що Радіо громад – це дієвий інструмент інформування жителів області, який набуває додаткової актуальності в умовах реформи децентралізації.

СТАЖУВАННЯ В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ: СТУДЕНТИ – В РОЛІ УПРАВЛІНЦІВ

5 квітня на Сумщині стартує пілотний проект «Публічна служба: сучасний формат» зі стажування молоді в органах державної влади

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ наголошує на важливості цього проекту не тільки для студентів, а й для влади, адже завдяки йому вирішується завдання відкритості та подолання стереотипів у молоді щодо діяльності органів влади. Під час наради щодо реалізації проекту він закликав керівників структурних підрозділів підійти до справи з максимальною відповідальністю.

АГРАРІЇ КРОЛЕВЕЧЧИНИ ДО ВИХОДУ В ПОЛЕ - ГОТОВІ

27 березня на апаратній нараді при голові Кролевецької районної державної адміністрації розглядалось питання «Про підсумки роботи галузі сільського господарства за 2016 рік та підготовку сільськогосподарських підприємств району до проведення комплексу весняно-польових робіт», з якого доповідала начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентина КРАСНИЦЬКА.

Більше статей...

  1. ОБЛАСНА ВЛАДА КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ПЕРЕНОСУ ДО КИЄВА ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ НГВУ «ОХТИРКАНАФТОГАЗ»
  2. КЕРІВНИЦТВО ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОСИЛЮЄ КОНТРОЛЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМИ ВИКОНАВСЬКОЇ ДИСЦИПЛІНИ
  3. ПРІОРИТЕТИ ГРОМАД: ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА І «ВЛАСНИЙ ДІМ»
  4. ЯКИМИ БУДУТЬ СУЧАСНІ ШКОЛИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ?
  5. НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ОЧІКУЄТЬСЯ РОЗШИРЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ГРОМАД У ВСТАНОВЛЕННІ ТАРИФІВ НА ТЕПЛО-, ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ
  6. ОСВІТЯНИ СУМЩИНИ ПРАЦЮЮТЬ НАД СТВОРЕННЯМ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЛЯ
  7. «ОПОРНА ШКОЛА – ЦЕ КОНЦЕНТРАЦІЯ КРАЩИХ ПЕДАГОГІВ ТА НАЙЕФЕКТИВНІШИХ МЕТОДИК»
  8. УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ТАНЕЦЬ – МОЄ ЖИТТЯ»
  9. ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ В УКРАЇНСЬКОМУ ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ «МОЛОДА ГВАРДІЯ»
  10. БЛИЗЬКО 800 ВОЛОНТЕРІВ СУМЩИНИ ВІЗЬМУТЬ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»