Районна газета

У ЗОНІ ОСОБЛИВОЇ УВАГИ

Наразі працівники управління Пенсійного фонду в Кролевецькому районі опікуються  пенсійним забезпеченням 1666 ветеранів війни, із них  учасників війни -1517, бойових дій - 63 та 86 інвалідів війни.

"На жаль з кожним роком  сивочолих захисників нашої Вітчизни залишається  дедалі менше, тому пенсійна справа ветерана війни для фахівців Фонду - це не просто документ, це - конкретна людина та її доля. Словом ці особи у зоні особливої уваги і турботи пенсійників району", - зауважила начальник управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі Наталія Срібранець

Погожого осіннього дня ветеран війни та праці Трембицький Михайло Петрович приймав вітання від начальника управління Наталії Срібранець та голови ради ветеранів Івана Балабона із дев’яностим днем народження. Незважаючи  на те, що він пережив голодомор, жахіття Великої Вітчизняної війни, доля йому подарувала довге життя.

Дев’ятнадцятилітнім юнаком Михайло Петрович потрапив на фронт та внаслідок поранення отримав групу  інвалідності. Він був свідком індустріалізації країни та понад 50 років свого життя віддав освітянській ниві. Таку неординарну, інтелігентну  особистість знають та поважають жителі Кролевеччини.  На сьогодні цей енергійний, оптимістичний чоловік і досі залишається у бойовому строю та вірить у мирне майбутнє нашої держави.