Районна газета

«ПОДАРУЙ ДИТИНІ РАДІСТЬ ЧИТАННЯ!»: ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ ВІД УКРПОШТИ

З 1 жовтня по 20 грудня 2014 року Укрпошта організовує Всеукраїнську акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!». Національний оператор закликає всіх небайдужих до проблеми соціального сирітства в Україні долучитися до доброчинності.

«Акція, що відбуватиметься в рамках передплатної кампанії на 2015 рік, має на меті привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати різні періодичні друковані газети і журнали», - підкреслила начальник Кролевецького відділення «Укрпошти» Любов Березняк

Зробити добру справу може кожен бажаючий. Достатньо завітати до відділення Укрпошти та оформити передплату для будь-якого соціального закладу України на вітчизняні видання дитячої або юнацької тематики. Інформацію щодо дитячих закладів в певному регіоні та в Україні в цілому, а також найповніший перелік видань дитячої тематики можна отримати безпосередньо у поштовому відділенні.

Акція «Подаруй дитині радість читання» не вперше проводиться в Укрпошті. У 2010-2013 роках завдяки оформленню доброчинної передплати різними підприємствами, установами, банками, приватними підприємцями та звичайними людьми діти-сироти мали змогу отримати та читати яскраві та цікаві видання.

Детальніше ознайомитися з акцією можна також на сайті Укрпошти www.ukrposhta.ua, в розділі «Акції та конкурси».

Пам’ятаймо: наша небайдужість – щасливі посмішки дітей!