Районна газета

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ДО ВИБОРІВ ГОТОВІ!

Кролевецькою районною державною адміністрацією, в рамках підготовки до позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться 26 жовтня, зроблене все належне для організації виборчого процесу.

«Ми сприяли дільничним виборчим комісіям у забезпеченні нормального їх функціонування, щоб вибори народних депутатів були проведені на високому рівні», - зауважив керівник апарату Кролевецької районної державної адміністрації Олег Халецький.

Він зазначив, що в день виборів Кролевецька районна державна адміністрація буде чергувати, щоб в разі необхідності, посприяти у вирішенні будь-яких проблемних питань, які можуть виникнути під час волевиявлення громадян. Також, в цьому контексті, всі відповідні служби будуть нести посилений контроль за забезпеченням правопорядку, охорони приміщень для голосування, виборчих скриньок і бюлетенів та дотримання норм протипожежної безпеки.

«З метою моніторингу забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України, прозорості та відкритості виборчого процесу на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року працівники районної державної адміністрації вийдуть на чергування і громадяни можуть звертатися до нас у разі потреби», - підкреслив керівник апарату РДА.

Було наголошено й на тому, що у день проведення позачергових виборів народних депутатів України,  26 жовтня 2014 року,  з 8.00 до 20.00 буде працювати телефон «гарячої лінії» державної установи  «Сумський обласний контактний центр» за номером телефону: 0-800-301-501 до районної державної адміністрації можна зателефонувати за номерами: 5-15-75, 5-14-86, 5-14-31, 5-23-84.

До відома громадян: на Кролевеччині працюють 39 звичайних і одна спеціальна виборчі дільниці, до уточненого списку виборців внесено 31107 осіб, 166 чоловік тимчасово змінили місце голосування, з них 5 вимушених переселенців з зони проведення АТО та один з Автономної Республіки Крим.