Районна газета

ПРИНЦИПОВА ПОЗИЦІЯ ЩОДО ПОГАШЕННЯ БОРГІВ

Призупинення темпів зростання  боргу - це результат  засідань  «круглого столу», що започатковані в  управлінні Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі  та тісної взаємодії з  представниками державної виконавчої служби, податківцями та правоохоронними органами.

У середині жовтня цього року відбулось чергове засідання «круглого столу» під головуванням начальника управління Наталії Срібранець. Основне питання незмінне - погашення заборгованості перед Пенсійним фондом .

На засіданні розглянуто ряд завдань, пов'язаних з визначенням нових методів роботи щодо шляхів ліквідації заборгованості до бюджету Фонду.  Висловлювались конкретні пропозиції по кожному з боржників, а саме: спільні виїзди, опис майна, оголошення розшуку, накладення арешту, затримання транспортних засобів, здійснення постійного моніторингу по надходженню платежів. Позитивним результатом засідань  є нововведення -   спільно створені мобільні групи регулярно виходять на ринок, щоб дійти до кожного боржника особисто та вирішити проблему на місці.

«Разом міркуємо над тим, які заходи можна застосувати в межах чинного законодавства та мати позитивне зрушення у вирішенні нагального питання» -наголосила керівник управління.

Також вона відмітила, якби не було партнерства у роботі, то не було б і платіжної дисципліни. Кінцевим результатом співпраці є зведення боргу нанівець.