Районна газета

НОВАЦІЇ «ПЕНСІЙНИКІВ» УДОСКОНАЛЮЮТЬСЯ

Питання пенсійного забезпечення - це першочергове завдання в  клопіткій, повсякденній роботі фахівців управлінні Пенсійного фонду.

«Нині на Кролевеччині кожний третій з десяти громадян – пенсіонер, інші також рано чи пізно виходитимуть на заслужений відпочинок. Тому запроваджений з березня поточного року прийом громадян за принципом  «єдиного вікна» змінив сам підхід до обслуговування та розгляду звернень жителів району. Більше зручності у роботі відчули і працівники  пенсійної служби», - зауважила перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі Тетяна Лисенко.

Вона поінформувала, що протягом поточного року через приймальню «єдиного вікна», опрацьовано більше ніж 4,6 тисяч звернень громадян. Дві третини серед яких займають питання пенсійного забезпечення: прийом документів на призначення та перерахунок пенсій, видача довідок, переведення пенсійних виплат, оформлення недоотриманих пенсій, матеріальної допомоги на поховання, прийом заяв на виготовлення пенсійних та страхових посвідчень. Решта – консультації та роз’яснення з будь-яких питань діяльності управління.

Розвиток нових телекомунікаційних технологій дозволяє активно переходити на нові форми спілкування з Фондом. Зокрема, з початку впровадження веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, інформаційними можливостями скористалися понад 1000 осіб, у тому числі 132 пенсіонери, тоді як з початку року зареєстровано 770 користувачів, із них 112 пенсіонерів. На офіційних  веб-сайтах  за 9 місяців звітного року розміщено 128 повідомлень на пенсійну тематику, що  більше ніж у 2 рази за аналогічний період минулого року.

Крім безпосереднього спілкування, кожен, кого цікавлять дні та часи прийому громадян пенсійними службами всіх рівнів, телефони «гарячих» ліній, інша інформація роботи установи, може отримати її з інформаційних стендів.

«Кролевецькі «пенсійники» повсякчас удосконалюють роз’яснювальну роботу, завжди знаходяться в живому діалозі з  населенням району», - резюмувала посадовець