Районна газета

ЖИТЕЛЬКА ЛЮБИТОВОГО ВІДЗНАЧИЛА 100-ЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ

З ювілейним днем народження Горкушу Катерину Миколаївну привітали голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий, голова Ленінської сільської ради Анатолій Андрущенко, начальник Управління Пенсійного Фонду України в Кролевецькому районі Наталія Срібранець та голова районної ради ветеранів війни та праці Іван Балабон.

«Схиляємо голови перед вашою життєвою мудрістю, багатим життєвим досвідом, незламністю духу у часи воєнних лихоліть та післявоєнними трудовими відбудовами. Радіємо, що переживши багато бурхливих подій ви стали свідком становлення незалежної України і зараз зустрічаєте свій 100-річний ювілей у колі своїх рідних», - від районної влади привітав ювілярку Олег Кучерявий.

На гостини до іменинниці завітали і сусіди-односельці зі співами та добрими словами поздоровлень. І після відвідин Катерини Миколаївни вдома, творчий колектив влаштував концертну програму в сільському Будинку культури для всіх жителів села на честь славної ювілярки. Численні подарунки, квіти та щирі емоції зробили атмосферу в обійсті господині по справжньому святковою та урочистою.

У колі найрідніших людей: доньки Ольги та 97-літнього чоловіка Івана Кириловича жінка виглядала щасливою та задоволеною. З чоловіком вони прожили 59 років і кожного дня, турбуючись один про одного, будували своє життя. Зараз, дивлячись на цю літню пару, розумієш, що щастя в цьому домі, воно зовсім близько, його відчуваєш всіма фібрами душі і ні багатство, ні слава не замінить таку душевну і красиву старість.

«Дякую вам за увагу і поздоровлення. Бажаю вам, діточки, здоров’я та радості, а також, щоб Господь вам подарував як і мені, довгих років життя. Буде мир і буде нам всім щастя», - дякувала за вітання розчулена Катерина Миколаївна.