Районна газета

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ О.В. КУЧЕРЯВОГО ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Шановні аграрії Кролевеччини!

Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Здавна Кролевеччина, як і вся Україна славиться своїми родючими землями та працьовитими жителями. Бути господарем на своїй землі – це те чого прагнули українці тисячоліттями, до чого йшли, не покладаючи рук, працівники сільського господарства.

Наші здобутки в аграрній сфері визнані не лише на рівні області, а й всієї України. Кролевецький район був, є і залишається щедрою і благословенною житницею, яка забезпечує продовольчу безпеку регіону.

Хвала вашим натрудженим рукам і гарячим серцям, вашій любові до рідної землі, які з кожним роком примножують й зміцнюють сільськогосподарські традиції нашої держави. Саме завдяки вашій праці, вашому розуму і наполегливості живе і процвітає наша українська нива.

Висловлюю вам слова щирої вдячності за те, що не дивлячись на скрутні часи для нашої держави, ви на своїх плечах винесли тяжку ношу жнив цього року ще й гідно, як і належить справжнім богатирям ланів, досягли високих показників урожайності.

Тож, честь і слава всім, хто любить нашу Україну, вирощує хліб, садить сади, плекає землю квітами і збирає врожаї.

Бажаємо вам та вашим родинам мирного неба над головою та рідної землі під ногами, здоров’я, щастя і добробуту, невичерпного оптимізму й сімейного затишку в оселях.

 

Голова Кролевецької
районної державної адміністрації                                                                           О.В. Кучерявий