Районна газета

ХВАЛА РУКАМ, ЩО ПАХНУТЬ ХЛІБОМ!

Напередодні професійного свята - Дня працівників сільського господарства України перші особи району привітали кращих аграріїв Кролевеччини. Урочистості відбулися у перлині району – музеї кролевецького ткацтва, де на гостей чекала цікава екскурсія та українські народні пісні у виконанні Гречкинського аматорського вокального колективу «Вербиченька».

«Все в світі змінюється. Приходять та йдуть Уряди. Розбудовуються міста і, на жаль, зникають з карти цілі населені пункти. Але не змінною, не по хитною залишається складна праця працівників сільського господарства», - зауважив під час поздоровлення голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий.

Від департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Кролевецької районної державної адміністрації та районної ради кращих працівників галузі нагороджено Грамотами «за високі показники в роботі та з нагоди Дня працівників сільського господарства».

«Я свідомий того, як важко вам зараз працювати. До кінця не врегульоване земельне законодавство, складна економічна ситуація, військові дії на сході – все це впливає на наше життя. Я вдячний вам за ваше терпіння, за професіоналізм, завдяки якому підтримується мир та продовольча безпека в нашому регіоні», - сказав голова районної державної адміністрації і від себе особисто, військовослужбовців, які воюють на сході та волонтерів передав слова вітання й побажання миру, щастя, добробуту, гарних врожаїв та сприятливих кліматичних умов аграріям Кролевеччини.