Районна газета

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ ВІДСВЯТКУВАЛИ В КРОЛЕВЦІ

До Дня Гідності та Свободи України, який своїм Указом визначив Президент України Петро Порошенко, в Кролевці відбулися заходи з відзначення пам’ятної дати.

«З дня проголошення незалежності України ми намагалися довести всьому світу, що ми нація, яка має право на гідне місце серед демократичних країн світу. Складним і суперечливим виявися цей шлях. І сьогодні, зі зброєю в руках, патріоти держави вимушені захищати територіальну цілісність держави, свободу та гідність суспільства. Я переконаний, що перемога буде за нами і ми всі разом будемо зустрічати наших земляків-героїв живими та здоровими», - звучало у словах до громади від голови Кролевецької районної державної адміністрації Олега Кучерявого під час вечірнього заходу на площі Миру, в Кролевці.

Він згадав Помаранчеву революцію: «коли мільйони українців вийшли на площі і відстояли своє право на свободу слова та вираження своїх думок», а також революцію Гідності. «Я низько схиляю голову перед подвигом Небесної Сотні. Своє життя, найдорожче, що є у людини, вони без вагань віддали за наше з вами майбутнє. Ми повинні виконати їх заповіт і гідно нести ім’я справжнього українця», - звернувся до присутніх О.В. Кучерявий.

Протягом дня у районному будинку дітей та юнацтва й спортивному комплексі Глухівського національного педагогічного університеті імені О. Довженко були проведені молодіжні культурно-мистецькі заходи.

Кролевчани зібралися у вечірній час на площі Миру, де відбулася концертна програма, в якій взяли участь безпосередні учасники революції Гідності, молодь, широка громадськість. Присутні на заході запустили в небо сотню небесних ліхтариків та поклали квіти і лампадки до пам’ятного знаку, де буде зведений меморіал героям України, тим самим вшанували пам’ять всіх, хто загинув у боротьбі за свободу країни.