Районна газета

ВЕРХОВНА РАДА ОБРАЛА НОВИЙ УРЯД УКРАЇНИ

Новообраний Уряд України склав присягу члена Кабінету Міністрів

Присягу з трибуни Парламенту зачитав Прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК. Члени Уряду, відповідно до Закону України «Про Кабінет Міністрів України», скріпили присягу підписами.

На посаду Віце-прем'єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ призначений Геннадій ЗУБКО, Віце-прем'єр-міністра - Міністра культури – В'ячеслав КИРИЛЕНКО, Віце-прем'єр-міністра - Валерій ВОЩЕВСЬКИЙ, Міністра Кабінету Міністрів – Ганна ОНИЩЕНКО. Міністром охорони здоров’я України призначений Олександр КВІТАШВІЛІ, Міністром економічного розвитку і торгівлі України –Айварас АБРОМАВІЧУС, Міністром фінансів України – Наталія ЯРЕСЬКО, Міністром освіти і науки України – Сергій КВІТ, Міністром енергетики та вугільної промисловості України – Володимир ДЕМЧИШИН, Міністром внутрішніх справ України – Арсен АВАКОВ, Міністром юстиції України – Павло ПЕТРЕНКО, Міністром молоді та спорту України – Ігор ЖДАНОВ, Міністром екології та природних ресурсів України – Ігор ШЕВЧЕНКО, Міністром аграрної політики і продовольства України – Олексій ПАВЛЕНКО, Міністром соціальної політики України – Павло РОЗЕНКО, Міністром інфраструктури України – Андрій ПИВОВАРСЬКИЙ, Міністром інформаційної політики України – Юрій СТЕЦЬ.

Міністром закордонних справ України Верховна Рада назначила Павла КЛІМКІНА, а Міністром оборони України – Степана ПОЛТОРАКА.

Після голосування в Парламенті за призначення членів Кабінету Міністрів, за що віддали голоси 288 народних депутатів, Глава Уряду висловив подяку Парламенту України: «Разом ми подолаємо всі труднощі, і певен, що те, на що сподіваються мільйони українців, буде нами виконано».

«У нас складна, історична місія. Але історична відповідальність дає історичні шанси. У нас – історичний шанс створити нову Україну, і ми цей шанс не просто використаємо – ми його виконаємо», – сказав Арсеній Яценюк.

Він зачитав присягу члена Кабінету Міністрів України: «Усвідомлюючи високу відповідальність члена Кабінету Міністрів України, урочисто присягаю на вірність Українському народові. Зобов'язуюся додержуватися Конституції України та законів України, зміцнювати суверенітет і незалежність України, обстоювати права і свободи людини та громадянина, дбати про добробут Українського народу, сталий демократичний розвиток суспільства».

«Вступаю на посаду Прем’єр-міністра і Уряд приступає до виконання своїх обов’язків», – сказав Арсеній Яценюк.

Після цього Верховна Рада України проголосувала за складання депутатських повноважень у зв’язку з призначенням до складу Кабінету Міністрів  Арсенія Яценюка, Арсена Авакова, Валерія Вощевського, Ігоря Жданова, Сергія Квіта, В’ячеслава Кириленка, Павла Розенка, Юрія Стеця, Павла Петренка.

За матеріалами Урядового порталу: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247788954&cat_id=244274130