Районна газета

ГОЛОВА КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ О.В. КУЧЕРЯВИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В УРОЧИСТИХ ЗБОРАХ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Напередодні професійного свята, 4 грудня 2014 року, в актовій залі приміщення Кролевецької районної ради відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування.

«Цьогорічне відзначення свята місцевої демократії відбувається в умовах військових дій на сході держави. Це спонукає до необхідності нагадати, що саме вам територіальні громади довірили представляти їхню волю, захищати їх інтереси, відстоювати право на мирне життя», - звернувся до присутніх на заході голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий.

Він закликав всіх до об’єднання зусиль, щоб мати змогу, розв’язавши низку соціальних та економічних проблем, підвищити добробут кожного громадянина.

Почесними грамотами голови районної державної адміністрації та районної ради, керівників комунальних установ, управлінь, відділів райдержадміністрації було відзначено сільських голів та працівників сільських рад району, які успішно вирішують питання соціально-економічного розвитку територій, допомагають створювати умови для життєзабезпечення жителів Кролевеччини.