Районна газета

ЗУСТРІЧ ВОЛОНТЕРІВ РЦСССДМ

У Кролевецькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч з волонтерами центру з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів.

На важливості волонтерської роботи для місцевої громади наголосила директор центру Наталія Кузюра: «Волонтери центру – медики, психологи, педагоги, члени релігійних організацій, студенти факультету педагогіки та психології Глухівського національного педагогічного університету працюють за багатьма напрямками і кожен з них робить свій унікальний внесок в загальну справу».

Вона зазначила, що основні напрямки співпраці центру з волонтерами – це інформаційно-просвітницька робота з питань попередження негативних явищ, пропаганда здорового способу життя; робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах; проведення соціологічних досліджень, опитувань, різноманітних акцій.

Учасники зустрічі підбили підсумки роботи за 2014 рік та окреслили завдання на 2015.

«Наш центр завжди долучав до добрих справ небайдужих людей і надалі планує плідно з ними співпрацювати. Дивлячись на те скільки у нас молоді готової надавати допомогу потребуючим, долучатися до благочинності, брати на себе відповідальність за інших, віриш у світле майбутнє нашої країні», - підкреслила Наталія Кузюра.