Районна газета

НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ СВЯТА НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ

Управління освіти, молоді та спорту та відділ культури Кролевецької районної державної адміністрації розробили та затвердили заходи по відзначенню Новорічних та Різдвяних свят на Кролевеччині.

Так, традиційно, Новорічні свята розпочнуться із відзначення Дня святого Миколая – 19 грудня. У дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах відбудеться ряд заходів. У районному Будинку культури буде проведено дитячу розважально-концертну програму за участю дитячих колективів РБК, дитячої школи мистецтв, солістів та окремих виконавців. На захід запрошені дітлахи з сільської місцевості, переселенці, а також діти-сироти, діти з малозабезпечених та з багатодітних родин.

Протягом зимових свят в закладах освіти та культури району пройдуть дитячі ранки, різдвяні вертепи, різні розважальні програми: бали-маскаради, карнавали, творчі вечори, дискотеки, конкурси, а також спортивні змагання, зокрема традиційні «Різдвяні старти».

25 грудня, у взаємодії з Кролевецькою міською радою, буде відкрито новорічну ялинку у центрі міста, біля Арки.

«У святкові дні працівники закладів культури проведуть цикл заходів на базі центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та дитячої районної бібліотеки із залученням людей з обмеженими фізичними можливостями», - додала начальник відділу культури РДА Наталія Сіра.

Планується провести і зимове оздоровлення учнів пільгових категорій. 11 обдарованих учнів Кролевецької СШ № 3, призери Всеукраїнського етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт», будуть відпочивати у заміському таборі «Ровесник».

Як поінформувала в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту РДА Алла Мусієнко, пріоритетним для працівників освіти району є збереження життя і здоров’я дітей протягом канікул, які в Кролевецькому районі триватимуть два тижні.

Голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий звернув увагу на те, що всі відповідальні служби району мають забезпечити правопорядок та безпеку населення під час проведення масових заходів, також він закликав жителів Кролевеччини, у зв’язку з воєнними діями на сході України, утриматися від використання феєрверків та інших піротехнічних засобів.