Районна газета

ВИДІЛЕНО КОШТИ НА ДОБУДОВУ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ДЛЯ ЛІКАРІВ В КРОЛЕВЦІ

З державного бюджету України на завершення робіт по реконструкції будівлі гуртожитку під житловий будинок на 16 квартир по вул. Інтернаціоналістів, 25 у місті Кролевець виділено 800 тисяч гривень.

«Частина коштів (390,4 гривень) піде на погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи, а інша частина буде направлена на завершення зовнішніх оздоблювальних робіт, щоб в наступному році, нарешті, передати житло лікарям», – прокоментував заступник голови Кролевецької районної державної адміністрації Андрій Писаренко.

Згідно з діючою районною програмою забезпечення лікарів Кролевецького району службовим житлом на 2012 - 2015 роки, домівки отримають, в першу чергу, сім’ї лікарів та молоді спеціалісти, що прибули в Кролевецьку ЦРЛ на вакантні посади, в укомплектуванні яких є першочергова потреба та мають потребу в житлі. А також кваліфіковані лікарі, що перебувають на квартирному обліку в Кролевецькій міській раді та які із-за відсутності житла можуть змінити місце проживання та роботи, що вплине на забезпеченість і якість надання медичної допомоги населенню Кролевецького району.