Районна газета

ДО 95-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИКОЛИ ОЛЕКСІЙОВИЧА ЛУКАША

12 грудня в Кролевецькому районному Будинку культури відбувся районний конкурс читців, присвячений пам'яті М.О. Лукаша. Участь в конкурсі взяли учні шкіл району та молодь міста.

«У нас на Кролевеччині є свої традиції, які ми підтримуємо та розвиваємо. Наша земля прославлена корифеями слова, серед яких чільне місце займає наш земляк, поліглот Микола Олексійович Лукаш. Спільно з управлінням освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації ми започаткували конкурc читців, присвячений пам’яті цієї неординарної особистості. Ми маємо виховувати підростаюче покоління саме на прикладах прославлених кролевецьких митців», - звернулася до присутніх у вступному слові начальник відділу культури районної державної адміністрації Наталія Сіра.

У виконанні учасників конкурсу звучала поезія Г.Апполінера, Ф.Г.Лорки, П.Верлена, Дж. Боккаччо, М. Сервантеса, Й. Гете та інших класиків світової літератури у перекладі іменитого земляка.

Змагання відбувалося у вікових номінаціях – від 10 до 16 років та від 16 до 22 років.

У молодшій номінації перемогу здобула учениця Кролевецької загальноосвітньої школи ім. М.Лукаша № 2 Лідія Масякіна, в старшій віковій категорії перше місце розділили Микола Калюк та учні Кролевецької спеціалізованої школи № 3 Микола Лютий і Катерина Яковенко.