Районна газета

В КРОЛЕВЦІ ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

З метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на  Чорнобильській АЕС в Кролевці, біля пам’ятного знаку, вшанували ліквідаторів, які зібралися на урочистості.

«В 1986 році ви, ціною свого здоров’я, а деякі навіть життя, захистили увесь світ від страшних наслідків аварії і дали нам можливість жити, трудитися, виховувати дітей. Я впевнений, що всі покоління будуть цінувати і пам’ятати про ваш подвиг», - звернувся до ліквідаторів голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий

Він запевнив, що районна влада ніколи не залишиться осторонь питання соціального захисту чорнобильців, їх медичного забезпечення і буде сприяти тому, щоб всю необхідну допомогу приборкувачі «мирного атому» отримували.

До присутніх звернувся і благочинний Кролевецького району, настоятель Спасо-Преображенського храму в місті Кролевець, протоієрей отець Михаїл, який закликав, в ці тяжкі часи, повернутися до Бога, молитися і просити у нього прощення. «Нічого не відбувається без волі Божої», - наголосив виступаючий і пояснив, що все те, що відбулося і відбувається в країні повинно згуртувати нас, об’єднати у спільній молитві в часи випробувань.

Всі хто зібралися цього дня біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи схили голови в хвилину мовчання і віддали данину пам’яті загиблим учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Після цього присутні поклали квіти до обеліску.