Районна газета

434 ТИС.ГРН. ЄДИНОГО ПОДАТКУ НАДІЙШЛО ДО БЮДЖЕТІВ КРОЛЕВЕЧЧИНИ У ЛИСТОПАДІ

У Кролевецькому районі за спрощеною системою оподаткування працює 781 фізична особа – підприємець.

Найпопулярнішою серед приватних підприємців залишається друга група спрощеної системи оподаткування – 402. На другому місці знаходиться перша група, за якою працює 267 ФОП. 112 підприємців обрали третю групу. Крім того, за четвертою групою працює  68 юридичних осіб-єдинників.

Платники податків, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності за 11 місяців нинішнього року сплатили до місцевого бюджету 3,7 млн.грн. єдиного податку. Основна сума сплачена підприємцями – 3,2 млн.грн., юридичні особи спрямували до бюджету 0,5 млн.грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року,сплата єдиного податку зросла на 345,9 тис.грн., тобто на 10,3 %.

До відома суб'єктів господарювання, які хочуть скористатися перевагами спрощеної системи оподаткування, граничний термін подання заяви щодо переходу на сплату єдиного податку з І кварталу 2015 року – 16 грудня 2014 року.  

Такий платник податків може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Також «спрощенець» може самостійно  перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до податкової інспекції не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.