Районна газета

ШКІЛЬНІ КАНІКУЛИ ТРИВАТИМУТЬ З 29 ГРУДНЯ ДО 11 СІЧНЯ

Про особливості зимового відпочинку дітей розповіла у ході брифінгу директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена ПОПОВА

За словами очільниці освітньої галузі, зимові канікули у більшості загальноосвітніх навчальних закладах Сумщини проходитимуть організовано. Проте в деяких районах діти приступлять до занять на тиждень пізніше, тобто з 18 січня.

«Зокрема, у Конотопському, Путивльському, Роменському, Серединобудському, Сумському, Тростянецькому, Ямпільському районах та Охтирці на місцевому рівні прийнято рішення змінити терміни проведення зимових канікул. Це пов’язано, перш за все, із ефективним використанням бюджетних коштів на опалення закладів освіти та якісною організацією навчально-виховного процесу», – пояснила посадовець.

Олена Попова додала, що у зв’язку з проведенням робіт з дообладнання котельні, яка забезпечує теплопостачання до Синівської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів Липоводолинського району, учні перебувають на зимових канікулах з 9 до 21 грудня. У навчальну програму внесено відповідні корективи, тож діти опанують весь необхідний матеріал, запевнила директор Департаменту.