Районна газета

ВЕТЕРАНАМ-ВДЯЧНІСТЬ І ШАНА

Напередодні свята Перемоги Кролевецький територіальний центр соціального обслуговування гостинно відчинив двері для ветеранів та всіх кролевчан, які пережили лихоліття війни. Тепло зустрічала гостей культорганізатор Ірина Кравцова: вона присвятила присутнім поетичні рядки привітань. Свою глибоку вдячність і пошану до ветеранів висловила також завідувач відділом Ірина Бірюкова: «На вашу долю випала жахлива подія – війна. Велике вам спасибі від усього нашого покоління, за те що ми не бачили, як розриваються бомби, як гинуть близькі та рідні люди. Я мрію, щоб наші діти, онуки та правнуки любили Батьківщину так само, як її любили ви. Низький вам уклін за те, що ми живемо у мирний час!» – сказала вона.

Теплі та щирі слова для ветеранів підготували також вихованці середньої групи дитячого садка № 11 – їх дитячі голоси подарували усім присутнім впевненість, що ніколи не зітреться з пам’яті українців подвиг цих людей, ніколи не буде забута та жертва, яку вони принесли заради миру. Наостанок свої вірші прочитала слухачка університету третього віку Валентина Ожема – ліричні твори додали в атмосферу зустрічі життєстверджуючі нотки. Після цього невеличкого, але теплого концерту ветерани вели бесіду за чашкою ароматного чаю.

Працівники територіального центру соцобслуговування висловлюють глибоку вдячність за спонсорську допомогу у проведенні зустрічі приватним підприємцям Віктору Лехману та Віктору Бику.