Районна газета

КРОЛЕВЕЧЧИНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

У день святкування величної Перемоги громадськість міста Кролевець, учнівська молодь, представники органів влади району та міста, політичних партій, громадських організацій урочистими заходами гідно відзначили 68-му річницю Великої Перемоги і вкотре підтвердили, що пам'ять про героїв Великої Вітчизняної війни житиме вічно у серцях вдячних нащадків.

Ветерани Великої Вітчизняної війни та громадськість поклали квіти до могил та пам'ятних знаків загиблим в роки війни на Кролевеччині, а потім взяли участь у святковій ході ветеранів та громадськості центральними вулицями нашого міста.

Потім біля меморіалу Слави відбувся урочистий мітинг "Вічна пам'ять полеглим, вічна шана живим!", де перед громадою з вітальною промовою виступили голова районної державної адміністрації Олег Шприндель, голова районної ради Микола Авраменко, Кролевецький міський голова Сергій Ковтун, голова районної ради ветеранів Іван Балабон, районний військовий комісар, підполковник Сергій Харченко. Молебень за померлими воїнами та молитву за живих свідків воєнних лихоліть відслужив благочинний Кролевецького району, митрофорний протоієрей, настоятель Спасо-Преображенського храму Отець Михаїл.

Разом з ветеранами, громадськістю в урочистостях узяли участь воїни-інтернаціоналісти. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни. Завершилися урочистості покладанням квітів до меморіалу Слави.

До дати славетної Перемоги біля меморіалу Слави також відбувся парад Барвінчат. Учні загальноосвітніх шкіл міста представляли різні бойові команди – льотчиків, танкістів, моряків, піхоту та інших. Усіх було нагороджено подяками, які були вручені капітанам команд районним військовим комісаром Сергієм Харченком, а подарунки їм вручив Іван Балабон.

Увечері на гостей свята чекав святковий концерт та салют.

Відлетіли у вічність 68 років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Усе далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. На Кролевеччині в живих залишилось 96 ветеранів. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: „Ніхто не забутий, ніщо не забуто".