Районна газета

WWW.SM.GOV.UA - ГЛОБАЛЬНИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

За словами директора  департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ірини Богданової, він має стати глобальним веб-порталом з оновленим інтерфейсом Сумської  ОДА, райдержадміністрацій і структурних підрозділів ОДА. При цьому вона наголосила, що сайт, який використовувався з 2000 року  на сьогоднішній день не відповідав вимогам часу, свій технічний ресурс вичерпав, не вміщував всієї інформації.

Новий веб - портал WWW.SM.GOV.UA відрізняється від попереднього тим, що має єдиний стиль, єдині вимоги до організаційної структури сайту, він більш функціональний, тобто з розширеними технічними можливостями та більш захищений, містить інформацію (окремі сторінки) про діяльність  місцевих органів  влади та структурних підрозділів. Для відвідувачів є можливість зробити оцінку опублікованої інформації, її роздрукувати, а також використовувати зв'язок та перехід до популярних соцмереж.

Заступник директора  департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ірина Мозгова відмітила, що створенню порталу передувала значна робота експертної групи та місцевих райдержадміністрацій по наповненню власних сторінок на глобальному веб-порталі.

Як відзначила начальник відділу доступу до публічної інформації Сумської ОДА   Ольга Євенко, з відкриттям нового веб-порталу розширюється доступ відвідувачів до публічної інформації органів виконавчої влади області.

 У подальшому, як продовжила Ірина Богданова, портал удосконалюватиметься: з’явиться можливість перегляду  архівних відеоматеріалів,  трансляції в режимі он-лайн заходів та  створенняя Інтернет-приймальні. 

Одним словом, портал буде потужним інформаційним джерелом для відвідувачів, зручним у користуванні і стане  одним з головних Інтернет-ресурсів у Сумській області.