Районна газета

«ФІНАНСОВА ОБІЗНАНІСТЬ ДЛЯ ВПЕВНЕНОГО МАЙБУТНЬОГО»

6 - 7 червня на базі Кролевецької районної бібліотеки для слухачів Університету третього віку Кролевецького територіального центру відбулася презентація програми «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», яка реалізується Міжнародним Благодійним Фондом «Український жіночий фонд» в рамках Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Незважаючи на насиченість інформаційного простору, більшість з нас мають поверхневі знання з фінансової сфери. Тому проведення такого тренінгу є актуальним для людей похилого віку.

Студенти Університету тепер знають про більш ефективні способи управління власними коштами, про успішне розміщення депозиту, інвестування, вибір банку для отримання кредиту. "Дуже уважно читайте кредитний договір, саме тут записано всі відсотки та ризики, що чекають на вас", – рекомендували викладачі.

Говорили  і про пенсійне забезпечення, недержавні пенсійні фонди, як не стати жертвою шахраїв, як ставити перед собою фінансові цілі, про необхідність розвитку фінансових звичок та негатив шкідливих.Також були надані контактні телефони різних урядових установ та організацій.

«Надіємось, що фінансові знання отримані на тренінгу будуть активно використовуватися для покращення якості життя та матимуть можливість передаватися  усім охочим»,- сказали   Ярослава ПАВЛЕНКО  та  Ірина ШИБАЛОВСЬКА.