Районна газета

26 РІЧНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ СТАНЕ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ СПРАВЖНІМ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СВЯТОМ

Сумська область активно готується до великого національного свята, відзначення якого розпочнеться задовго до офіційної дати проголошення держави Україна незалежною

Так, 18 серпня за сприяння облдержадміністрації на жителів та гостей Сумщини чекатиме традиційний фестиваль до Дня Незалежності, який цього разу носитиме назву «Сумщина – це Європа». Родзинкою цього заходу стануть виступи народних улюбленців – гумористичної студії «Квартал 95», співака DZIDZIO та майстер-клас від Влада ЯМИ. Також у концерті візьмуть участь кращі художні колективи Сумської області. Вхід вільний.

Окрім цього, на місці виступу буде працювати ярмарок, де можна буде придбати вироби майстрів Сумщини, скуштувати страви української кухні та багато іншого. Для розваг глядачів будуть організовані різні цікаві конкурси, змагання, майстер-класи, зокрема, конкурс вишиванок.

Напередодні самого Дня Незалежності, 23 серпня, жителі Сумщини святкуватимуть всеукраїнський День Прапора. Так у м. Суми вже о 8:30 від площі Незалежності до фонтану «Садко» розпочнеться святкова хода, у кінцевій точці якої відбудеться урочисте підняття державного Прапора України та будуть вручені паспорти громадянам України.

Сам же День Незалежності 24 серпня буде насичений урочистими та розважальними заходами:

Приблизно о 9:00 на Алеї Слави на центральному кладовищі відбудеться вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО;

О 10:00 – покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку;

О 17:00 – традиційний парад вишиванок від площі Незалежності до ТРЦ «Мануфактура».

Також у програмі свята планується концерт за участю сумських музичних колективів, різноманітні виставки, майстер-класи та багато іншого.