Районна газета

З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати рад усіх рівнів!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Цей день стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами – майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району.

Бажаю від щирого серця усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань.

 

З повагою

 

Голова Кролевецької районної

державної адміністрації                                                                        Олег КУЧЕРЯВИЙ