Районна газета

КРОЛЕВЧАНИ ВШАНУВАЛИ ЗЕМЛЯКІВ - ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

14 грудня на Кролевеччині відбуваються пам’ятні заходи, приурочені Дню  вшанування  ліквідаторів  аварії на ЧАЕС.

Цього дня об 11 годині біля пам’ятного знаку на честь учасників ліквідації  аварії  на ЧАЕС, уродженців Кролевеччини, в райцентрі зібралися представники влади, депутатського корпусу, чорнобильці та члени їх сімей, громадськість міста, аби віддати всі почесті  людям, котрі закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Про подвиг ліквідаторів - чорнобильців у своїх виступах говорили заступник Кролевецького міського голови В’ячеслав ЖОВТЯ та  голова районної ГО «Союз Чорнобиль України» Тетяна ГЛУЩЕНКО. Виступаючі наголосили, що ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Завжди пам’ятати про  чорнобильців, які живуть поруч з нами, всіляко допомагаючи їм.

Учасники зібрання хвилиною мовчання та  покладанням квітів вшанували чорнобильців, які пішли в небуття…

Потім в залі засідань районної ради відбулось спілкування керівництва району з ліквідаторами аварії на ЧАЕС, були дані компетентні відповіді на всі поставлені запитання, котрі стосувалися медичного обслуговування, зубопротезування, пенсійного забезпечення даної категорії громадян тощо.

…Вже вкотре  сумні дзвони Чорнобиля нагадують нам те страшне атомне пекло, через яке ризикуючи своїм життям і здоров’ям, пройшли сотні наших земляків… Пам’ятаймо про їх подвиг, шануймо Героїв – сучасників!