Районна газета

КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ЦНАП НАДАЄ ЯКІСНІ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Забезпечення реалізації державної політики у сфері надання адміністративних послуг здійснюється через центр надання адміністративних послуг.

За словами завідувача сектору надання адміністративних послуг відділу економічного розвитку і торгівлі Кролевецької  районної державної адміністрації Олени ДЕРКАЧ, за минулий рік до ЦНАПу надійшло 13115 звернень громадян за отриманням адміністративних послуг, переважна частина їх 91 %– послуги відділу у Кролевецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області. Це, здебільшого, державна реєстрація земельних ділянок, видача витягів з Державного земельного кадастру, видача довідок про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки, отримання нормативно-грошової оцінки земельних ділянок. Серед загальної кількості послуг 869 – послуги Державної міграційної служби, 485 – районної державної адміністрації, 52 - відділу містобудування,архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації та 2 документи дозвільного характеру. Суб’єктам звернення направлено 36 відмов у наданні адміністративних послуг через невідповідність поданих документів вимогам чинного законодавства.

У зв’язку з передачею реєстраційних справ, що знаходилися в архіві Кролевецького районного управління юстиції, на зберігання Кролевецькій районній державній адміністрації, в штат центру надання адміністративних послуг введено посаду державного реєстратора – посадової особи зі зберігання реєстраційних справ.

Станом на 01.01.2018 року до архіву надійшло близько 16 тисяч реєстраційних справ щодо державної реєстрації нерухомого майна, юридичних та фізичних осіб-підприємців. Архів реєстраційних справ знаходиться за адресою вул. Європейська, 15.

Робота проводиться у тісній співпраці із суб’єктами надання адміністративних послуг. Останніми надається консультативна допомога при виникненні питань, що дозволяє якісно та в строк надавати адміністративні послуги суб’єктам звернення.

«Працівниками ЦНАПу надаються консультації (в тому числі в телефонному режимі 5-21-03) щодо питань пов’язаних з наданням адміністративних послуг, а також методична та практична допомога при заповненні необхідних документів. В телефонному режимі здійснюється повідомлення суб’єкта звернення про готовність результату»,- сказала Олена ДЕРКАЧ.