Районна газета

ЗВІТУВАВ ГОЛОВА КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕГ КУЧЕРЯВИЙ

23 лютого в залі засідань Кролевецької районної ради відбувся звіт голови Кролевецької районної державної адміністрації Олега КУЧЕРЯВОГО про виконання Програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету та делегованих районною радою повноважень у 2017 році, результати роботи органу виконавчої влади за 2017 рік.

Присутнім на звіті представникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівникам підприємств і організацій, народним обранцям й широкій громадськості було представлено звіт голови Кролевецької районної державної адміністрації Олега КУЧЕРЯВОГО про виконання Програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету та делегованих районною радою повноважень у 2017 році, підведено підсумки роботи Кролевецької районної державної адміністрації за минулий рік.

Очільник району дав вичерпні відповіді на всі поставлені запитання.

 

Звіт голови Кролевецької районної державної адміністрації Кучерявого О.В. про виконання Програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету та делегованих районною радою повноважень у 2017 році, результати роботи Кролевецької районної державної адміністрації за 2017 рік.

Презентаційні матеріали до звіту голови Кролевецької районної державної адміністрації