Районна газета

ВИКОНУЮЧИ ЗАВДАННЯ ПРЕЗИДЕНТА, ПОНАД 560 ПРОЕКТІВ РЕАЛІЗОВАНО НА СУМЩИНІ

   У рамках реформування місцевого самоврядування, ініційованого Главою держави, Сумщина демонструє успішну консолідацію зусиль влади та аграрних інвесторів щодо розвитку територій
   «Упродовж 2012 року в області реалізовано понад 560 проектів з розбудови сільських територій. На розвиток інфраструктури сіл було залучено 35 мільйонів гривень. За ці кошти проведено будівництво та ремонт у 234 закладах світи, 85 установах охорони здоров’я. Нове життя отримали 179 сільських та районних будинків культури. Найбільше коштів соціально відповідального бізнесу залучено у Білопільському, Роменському та Краснопільському районах», – зазначила у «прямому ефірі» обласного радіо начальник відділу розвитку інфраструктури сільських територій департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Оксана Коваленко.
   За її словами, нині на Сумщині сформовано виробничо-інвестиційну карту агропромислового комплексу області на 2013 рік. Згідно зі стратегічним для галузі документом, у розвиток аграрного виробництва планується залучити 920 мільйонів гривень, що у півтора разу більше, ніж у минулому році. Заплановано будівництво 27 зерносушильних комплексів, 5 систем зрошення, реалізувати 34 проекти у харчовій та переробній промисловості, 30 – у галузі тваринництва, поінформувала Оксана Коваленко. Нині в аграрне виробництво вже інвестовано понад 340 мільйонів гривень, а це в 2,8 раза більше, ніж у минулому році. Крім того, 39 мільйонів гривень спрямовано в харчову та переробну промисловість.
   «Цьогоріч на розвиток сільських територій Сумщини планується залучити 40 мільйонів гривень. За ці кошти буде реалізовано понад 500 проектів, з яких 184 визначено першочерговими. Це – об’єкти культури, освіти, охорони здоров’я, водопостачання, вуличного освітлення та будівництво доріг», – зауважила Оксана Коваленко.