Районна газета

А. ПИСАРЕНКО: "НАШЕ ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ, КОЛИ ЗНОВУ ПРИЙДЕ СПЕКА - ЗАПОБІГТИ ЛІСОВИМ ПОЖЕЖАМ ТА ВТРАТІ ВРОЖАЇВ НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ"

   На цьому наголосив заступник голови райдержадміністрації Андрій Писаренко, звертаючись до присутніх, під час проведення засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку він очолює.
   Участь у цьому зібранні взяли керівництво ДРПЧ-22 м.Кролевець, представники лісогосподарських підприємств району, де функціонують пожежні служби, та господарський актив району. Були обговорені основні заходи щодо запобігання пожежам в лісах, торфовищах і сільгоспугіддях під час жнив.
   Про ситуацію з лісовими пожежами у нинішньому році та профілактичну роботу задля збереження лісів від вогню проінформували головні лісничі ДЛМГ Микола Дмух та ДП «Кролевецький агролісгосп» Віталій Лиман. Як зазначалось у їхніх виступах, завдяки вжитим заходам цьогоріч серйозних лісових пожеж не трапилось.
   Начальник ДРПЧ-22 в місті Кролевець Михайло Шкарупа акцентував увагу сільських голів на тому, що, відповідно до чинного законадавства, на них покладена персональна відповідальність за стан і готовність сільських пожежних команд до гасіння пожеж.
   За результатами перевірки, яку провели члени районної комісії ТЕБ та НС з питання готовності сільських пожежних команд до роботи в пожежонебезпечний період, Андрій Писаренко відмітив позитивні зрушення у Дубовицькій, Ярославецькій, Тулиголівській, Яровській, Ленінській та Добротівській сільських радах району.