Районна газета

ДЕРЖАВА ВИРІШУЄ ПРОБЛЕМУ ДОСТУПУ ДІТЕЙ КРОЛЕВЕЧЧИНИ ДО ЯКІСНОЇ ОСВІТИ

   У рамках реалізації державної соціальної програми «Шкільний автобус» Кролевецький район, знову отримав транспортний засіб для підвозу дітей до навчальних закладах із віддалених сіл району.
   З 11 по 12 липня в місті Суми відбулося святкове дійство, під час якого, губернатор Сумщини Юрій Чмирь, вручив ключі від новеньких автобусів «ПАЗ 32053-07».
   Усіх учасників заходу привітала начальник управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Інесса Пєсоцька. Від губернатора області Юрія Чмиря діти отримали солодкі подарунки.
   Маленькі пасажири взяли участь у краєзнавчому квесті, відвідали історичні пам’ятки обласного центру і створили живий напис «Діти – майбутнє України!».
   Від Кролевецького району участь в квесті, що був організований обласною школою юних екскурсоводів, взяли учні Ленінської школи Кролевецького району. Це талановиті діти та діти з малозабезпечених і багатодітних сімей, що поєднували відпочинок, спорт й пізнавальну діяльність у таборі «Ровесник».
   «Влада створює сьогодні всі умови для забезпечення доступу дітей до якісної освіти, зокрема, безпечного і безоплатного перевезення учнів сільської місцевості до шкіл. Таке завдання ставить перед нами Президент України Віктор Янукович, адже діти – це майбутнє України», – прокоментував вручення шкільних автобусів голова облдержадміністрації Юрій Чмирь.
   Для Кролевецького району, з 2004 року, з моменту, коли була ініційована цільова соціальна Програма «Шкільний автобус», ще тодішнім Прем’єр-міністром Віктором Януковичем, цей автобус став десятим, який отримав район за сприяння обласної, районної влади та активної позиції голів сільських рад району.
   «Наразі, в Кролевецькому районі 95 % дітей шкільного та дошкільного віку забезпечені підвезенням до навчальних закладів, що сприяло забезпеченню маленьких кролевчан рівним доступом до якісної освіти. На теренах району реалізація Програми «Шкільний автобус» підходить до логічного завершення, адже ми активно працюємо над тим, щоб останні 5 % дітей, що цього потребують, забезпечити підвозом до шкіл та дитячих садків», - поінформував, у ході передачі автобусу черговій сільській ради району, 18 липня, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Віктор Дісковський.
   Для дітлахів Кролевеччини шкільний автобус – це не тільки можливість отримувати освіту в кращих навчальних закладах району, а й здійснювати екскурсії, відвідувати різні змагання та культурно-масові заходи, розширюючи свій кругозір й всебічно розвиваючись.