Районна газета

У СЕЛІ МАЙОРІВКА, КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

   21 липня свято свого села відзначали жителі Майорівки. Вони зібралися перед сільським клубом у тісному родинному колі.
   «Сьогодні у нас свято, і ми хочемо сказати найтепліші слова про рідну Майорівку і її жителів» – так вітали присутніх ведучі свята. Вони наголосили, що з дідів-прадідів село – це край хліборобів, невтомних трудівників. Згадували добром і вдячністю тих, чиї руки трудилися для добробуту Майорівки.
   Жодне село чи місто не може існувати відірвано від історії – воно повинно мати своє минуле і майбутнє. Тому зі сцени лунали слова щирих привітань найстарішій жительці села Анастасії Бурдій – їй виповнюється 99, а також наймолодшій – Вікторії Худенко, котра народилася в цьому році.
   Присутній на святкуванні Дня села заступник голови райдержадміністрації Валерій Хиля передав вітання від керівництва району та висловив надію, що село розвиватиметься і ростиме.
   «Наше з вами завдання – зробити так, щоб у Майорівці кипіла робота, створювалися нові можливості для розвитку громади. Це складна задача, але ми зможемо її виконати, якщо об’єднаємо зусилля і кожен буде долучатися до роботи», – зазначив Валерій Іванович.
   З теплими словами привітань до односельчан звернувся й голова сільської ради Віктор Завгородній. Він, також, побажав рідному селу процвітання і наголосив, що День села – це не просте свято: «Цей день єднає усіх жителів Майорівки, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Тож, я хочу подякувати усім вам за працю, за розуміння та терпіння».
   Безкінечну вдячність та невеличкі подарунки від сільського голови, за участь у роботі з благоустрою пам’ятника загиблим односельцям, отримали Микола Лютий, Василь Худенко, Руслан Бондаренко та Руслан Усенко.
   Святковий дух увесь день підтримували учні Алтинівської ЗОШ, які в рамках гастрольного туру, завітали в гості й до майорівчан. Вони влаштували феєричний концерт для жителів села з піснями, а також народними, сучасними та навіть східними танцями.
   Вечір в Майорівці зустріли на затишному клубному подвір’ї – тут можна було поласувати шашликами, млинцями та різноманітними тістечками. А також – насолодитися співом соліста Кролевецького РБК Ігоря Гуменюка.