Районна газета

ПРАЦІВНИКИ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Протягом квітня 2018 року в Кролевецькому районі проходить ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Почуй світ!», працівники Кролевецької районної державної адміністрації зібрали кошти для дітей з вадами слуху на придбання медичного обладнання.

Волонтери Кролевецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді кожному, хто зробив благодійний внесок до встановленої скриньки, дарували сердечко – наліпку, що створювало відповідну святкову атмосферу і довіру.

«Ця благодійна акція об’єднує український народ та наповнює наші серця добротою та турботою про інших. Я вдячний всім небайдужим, хто долучився до цієї важливої справи, адже кожна дитина має право бути здоровою та щасливою», – наголосив голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий.

Реквізити для перерахування благодійних внесків: 

р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Сумської області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання». Партнером акції (з 2 по 22 квітня 2018 року) є ПАТ «КредоБанк», через мережу якого перерахування коштів здійснюється без комісії.