Районна газета

ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ» У КРОЛЕВЕЦЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації від 28.02.2018 № 376-ОД «Про підвищення кваліфікації державних службовців у рамках проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 12 квітня 2018 року на базі Кролевецької районної державної адміністрації було проведено I тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

У  Конкурсі взяли участь 12 конкурсантів із числа державних службовців апарату та структурних підрозділів Кролевецької районної державної адміністрації  (4 – в номінації «Кращий керівник» і 8 – в номінації «Кращий спеціаліст»).

Так, в цьому році  вперше в рамках проведення  І туру Конкурсу запроваджено проведення онлайн-тестування учасників в частині знань Конституції України та законодавства про державну службу.  Умови проведення та оцінювання даного етапу здійснювалось відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».  Слід зазначити, що  даний етап успішно пройшли 11 Конкурсантів     І етапу Конкурсу.

На досить високому рівні також були оцінені інші завдання,  виконані  учасниками І туру Конкурсу, зокрема складання ділового документа  та виконання завдання щодо  володіння сучасних комп’ютерних технологій. Перелік вказаних завдань  та  єдині вимоги до  критеріїв їх оцінювання, були розроблені  оргкомітетами вищого рівня та  направлені до оргкомітетів нижчого рівня, відповідно до Методичних рекомендацій проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Нацдержслужби від  21.02.2018 №49.

Переможцями I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» визнано конкурсантів в номінаціях:  

«Кращий керівник» перемогу здобула начальник відділу соціального обслуговування населення управління  соціального захисту населення  Кролевецької районної державної адміністрації Лемешко Тамара Миколаївна;

 «Кращий спеціаліст» - головний спеціаліст відділу культури  Кролевецької районної державної адміністрації Булах Людмила Миколаївна.  

Вітаємо переможців І туру Конкурсу та бажаємо їм успіху у ІІ турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець, де Лемешко Т.М та Булах Л.М.  будуть представляти Кролевецький район на рівні Сумської області.