Районна газета

SUMY MAP CAMP 2018 — ЧЕРГОВИЙ ЕТАП В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «ЦИФРОВЕ ПЕРЕТВОРЕННЯ СУМЩИНИ»

Сумщина прийняла команду професіоналів-експертів Local Guides Ukraine в рамках реалізації проекту «Цифрове перетворення Сумщини»

Захід Sumy Map Camp 2018 тривав 4 дні, протягом яких експерти відвідали ключові об’єкти туристичної інфраструктури Сум, Тростянця, Путивля,  Кролевця, Нової Слободи, Середино-Буди, села Стара Гута.

Кінцевою точкою був Деснянсько-Старогутський національний природний парк з його унікальним природно-ландшафтними особливостями. Відзняті сотні фотографій та 3D-тури, проведені майстер-класи з навчання роботі з цифровими сервісами Google, перевірені географічні координати. Протягом двох тижнів планується оновлення інформації на мапі Google по відвіданим об’єктам Сумщини.

Завдяки «Цифровому перетворенню» Сумська область стає максимально відкритою в мережі Інтернет, розширює представлення свого туристичного та інвестиційного потенціалу. Проект реалізується Google Україна за підтримки облдержадміністрації.

Нагадаємо, Сумщину компанія Google внесла до свого проекту «Цифрове перетворення України» на 2018 рік. І вже у цьому році заплановано просувати розроблені проекти і маршрути та спільно з Google Incorporated розробляти Google-мапи по туристичній Сумщині.