Районна газета

"ДІБРОВА"-ВОЛОДАР КУБКУ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ, ПРИСВЯЧЕНОГО ДНЮ ПЕРЕМОГИ

9 травня 2018 року у с. Дубовичі відбувся традиційний Кубок району з футболу, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У цьогорічному розіграші Кубку взяли участь футбольні команди з с. Тулиголове, Алтинівка, Ярославець, Дубовичі і дві міські команди «Шанхай» та «Ветеран». За жеребом команди були розділені на дві підгрупи, в яких визначались півфіналісти турніру, а уже потім переможці півфіналів боролися за звання володаря Кубку.

У першій підгрупі, у якій грали команди «Тулиголовець» (с. Тулиголове), «Ветеран» (м. Кролевець) та Ярославця, не поталанило гравцям з с. Ярославця, які програвши дві зустрічі, не потрапили до наступного етапу змагань.

У другій підгрупі, така ж доля спіткала і футболістів з с. Алтинівка, які не пробилися до наступного етапу змагань, поступившись командам «Діброва» (с. Дубовичі) та «Шанхай» (м. Кролевець).

Тож полуфінальні пари склали команди «Діброва» - «Ветеран» та «Тулиголовець» - «Шанхай». Команди виявились рівними по силам, обидві гри завершилися з рахунком 0 : 0 і долю поєдинків визначали серії післяматчевих пенальті, у яких більш вправнішими виявились футболісти «Діброви» та «Тулиголовця».

Фінальна гра також не виявила переможця, оскільки завершилася з рахунком 1 : 1, а тому команди змушені були пробивати серію післяматчевих пенальті. Більш вправнішими виявилися футболісти з с. Дубовичі, які і перемогли суперника з рахунком 4 : 2 та вперше за останні десять років стали володарями Кубку.

Команда-переможець була нагороджена Кубком та грамотою сектору молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації, команда – фіналіст - грамотою сектору молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації.

/>