Районна газета

НА СУМЩИНІ 5 ГРОМАД ОТРИМАЮТЬ ДОПОМОГУ ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ» У СТВОРЕННІ ТА МОДЕРНІЗАЦІЇ ЦНАП

Сучасні центри надання адміністративних послуг за підтримки міжнародних донорів будуть побудовані в Боромлянській, Зноб-Новгородській, Кролевецькій та Тростянецькій ОТГ, а також у місті Ромни. Із них – один міськрайонний ЦНАП (Кролевецька ОТГ) і чотири звичайні

Усього в Україні 115 громад з 22 областей України отримають допомогу в рамках Раунду 1 Фази впровадження напряму з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою».

150 заявок на участь у першому раунді Фазі впровадження були відібрані конкурсною комісією, експерти Програми відвідали 149 громад, 115 з яких підтвердили спроможність створити належний ЦНАП в партнерстві з Програмою.

В рамках Раунду 1 буде створено 86 (72%) звичайних ЦНАП, 24 (20%) міськрайонних, 6 (5%) мобільних ЦНАП, 4 (3%) ЦНАП в рамках міжмуніципального співробітництва. Існують випадки інтеграції різних моделей в громади, наприклад, міськрайонний мобільний ЦНАП.

Наразі, для всіх 115 громад затверджується Технічне завдання (ТЗ) – індивідуальний документ з максимально детальним описом всіх аспектів створення ЦНАП. 

 Детальну інформацію щодо кожної громади-учасниці можна знайти на cайті Фази впровадження https://tsnap.ulead.org.ua/

Нагадаємо, що до 31 серпня триває прийом заявок на участь в Раунді 2 на отримання допомоги на створення та модернізацію ЦНАП, брати участь в Програмі можуть громади з усіх областей України.

За матеріалами сайту децентралізації влади: https://decentralization.gov.ua/news/9337