Районна газета

ПОСПІШАЙТЕ З МОНЕТИЗАЦІЄЮ

Терміново до 31 серпня жителям м.Кролевець та Кролевецького району необхідно надати документи до управління соціального захисту населення Кролевецької районної державної адміністрації на монетизацію залишків невикористаних коштів субсидії на опалення.

Як в черговий раз проінформувала заступник начальника управління – начальник відділу соціальних та компенсаційних виплат управління соціального захисту населення Кролевецької районної державної адміністрації Тетяна БАША , відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року № 329) передбачено монетизацію частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо/електро постачання для індивідуального опалення.

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або через відділення ПАТ «Укрпошта».

Перерахування здійснюється на підставі особистої заяви одержувача, поданої до 1 вересня поточного року.

Для подання заяви необхідно до 31 серпня звернутися в управління соціального захисту населення Кролевецької РДА за адресою:

м. Кролевець, пл. Свободи, 6, кабінет № 6 з 8:00 до 12:00.

При собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер, повідомлення про надання субсидії, особовий соціальний рахунок в банківській установі.

У сільській місцевості заяву можна подати через уповноважену особу сільської ради.

Так, у минулому році здійснено прийом та опрацювання близько 4 тисяч заяв громадян щодо виплати частини суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг для індивідуального опалення.

«За опалювальний сезон 2017-2018 років право на отримання мають 2735 домогосподарств, станом на 14.08.2018 подано близько 1000 заяв. За довідками можна звернутися за телефонами: 9-10-67; 9-15-62»,- сказала посадовець.