Районна газета

ЯК ВІДЗНАЧАТИМУТЬ ДЕРЖАВНІ СВЯТА НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ

20 серпня на апаратній нараді в Кролевецькій районній державній адміністрації розглядалось питання «Про роботу  закладів культури  щодо відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Незалежності України». З інформацією виступила начальник відділу культури  районної державної адміністрації Наталія СІРА.

Як зазначила виступаюча, з метою гідного відзначення 27-ї річниці незалежності України  в закладах культури району заплановано провести цикли культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів.

Святкові заходи розпочалися  з днів сіл Кролевеччини. 18 серпня в селі Локня відбулося  районне  свято «Барви рідного краю» за  участю аматорів сцени із сіл Мутин, Божок, Ярославець, районного Будинку культури, 19 серпня - День села Камінь та села Ярове.

У День Державного Прапора України 23 серпня о 15 годині  представники підприємств і організацій, громадськість міста, учнівська молодь у національному вбранні пройде вулицями міста до пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбудеться мітинг  «Живи і міцній, українська державо!», з  покладання квітів  до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та  пам’ятника Великому Кобзарю.

На території Музею кролевецького ткацтва  о 16 годині  розпочнеться мистецький захід «Моя Україна»,  в програмі:  виставка квітів «Обереги України»,  презентація колекції молодіжного одягу «27 вишиванок до 27-ї річниці незалежності України», музична композиція  «Україна  - це Ми» за участю народних колективів району, дитячих танцювальних колективів, театральної  студії районного Будинку культури  та окремих виконавців.                                                                                                                 

Цього ж дня в районному музеї кролевецького ткацтва о 14 годині відбудеться відкриття  виставки «Рушники моєї родини».

Протягом передсвяткових днів працівники сільських бібліотек проведуть для своїх читачів низку  літературно-патріотичних  заходів.

24 серпня святкування Дня незалежності України продовжиться ввечері у міському парку. О 19-00 розпочнеться святковий концерт, «Ти у серці моїм, Україно», в якому візьмуть участь провідні творчі колективи району та запрошені молодіжні гурти м. Конотоп та смт. Короп.

23-25 серпня в сільських закладах культури відбудуться святкові концертні програми за участю аматорів сцени. В рамках відзначення 27-ї річниці незалежності  України «День села» відзначать село Спаське  (24 серпня), село Божок (25 серпня).

23 серпня в селі Дубовичі о 17 годині відбудеться традиційне  районне  свято «Грай, гармошка!» за участю колективів та окремих музикантів Кролевецького, Глухівського, Конотопського, Шосткинського районів.

«Заходи, які заплановано провести в рамках відзначення річниці незалежності України пройдуть  у співпраці з громадськими організаціями, відділами райдержадміністрації, організаціями та установами району. Запрошуємо жителів та гостей краю долучитись до святкування», - сказала посадовець.